با حضور مدیران و کارشناسان سازمان؛

جلسه کارگروه درآمدی و کارگروه طرح و ایده برگزار شد / زارعی : از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم

کد خبر : 312945 دی 1400اخبار 0
جلسه کارگروه درآمدی و کارگروه طرح و ایده سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری با حضور مدیران و کارشناسان سازمان در دفتر معاونت اداری مالی برگزار شد.
جلسه کارگروه درآمدی و کارگروه طرح و ایده برگزار شد / زارعی : از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ ظهر امروز یکشنبه 5 دی ماه، جلسه کارگروه درآمدی و کارگروه طرح و ایده با هدف بررسی راهکارهای عملیاتی مناسب و اخذ تصمیم گیری های لازم به منظور تأمین منابع و افزایش درآمدهای پایدار با حضور زارعی معاونت اداری و مالی سازمان، زارع مسئول اجرایی و مدیران و کارشناسان سازمان برگزارشد.

جلسه کارگروه درآمدی به منظور ارزیابی عملکرد درآمدی سازمان و برنامه ریزی جهت وصول مطالبات، اهداف و سیاست‌های سازمان در دفتر معاونت اداری و مالی سازمان برگزار شد .

دراین نشست که در ادامه جلسه قبل بود، مبحث پسماندهای پزشکی مطرح شد و حاضرین در جلسه به بررسی و شرح وضعیت موارد موجود و نقطه نظرات خود جهت ایجاد درآمدهای پایدار پرداختند .

همچنین در کارگروه طرح و ایده نیز مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه به ارائه طرح‌ها و ایده‌ها برای پیشرفت سازمان پرداختند.

زارعی معاونت اداری و مالی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در این جلسه اظهار داشت: ما در سازمان مدیریت پسماند از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم.

وی جمع آوری ایده های کارآمد در راستای پیشرفت سازمان را از جمله اهداف تشکیل این کارگروه برشمرد و بیان داشت: با توجه به وضعیت کنونی، ایده ها و طرح ها باید علاوه بر کارآمدی با کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها نیز همراه باشد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید