صبح امروز انجام شد:

بازدید فرماندار ساری از آخرین وضعیت نیروگاه زباله‌سوز

کد خبر : 3157330 دی 1400اخبار 0
محمدعلی نوبخت فرماندار ساری صبح امروز پنجشنبه به همراه عباسی معاون عمرانی فرمانداری، پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری، کیا علیزاده جانشین شهردار، علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری شهرداری ساری از نیروگاه زباله‌سوز ساری بازدید کرد.
بازدید فرماندار ساری از آخرین وضعیت نیروگاه زباله‌سوز

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، محمدعلی نوبخت فرماندار ساری صبح امروز پنجشنبه به همراه عباسی معاون عمرانی فرمانداری شعبانی رئیس شورای اسلامی شورای شهر ساری، کیا علیزاده جانشین شهردار، علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری شهرداری ساری از پروژه زباله‌سوز ساری بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه نیروگاه زباله‌سوز قرار گرفت.

 

نیروگاه 450 تنی زباله‌سوز ساری که از پروژه‌های مهم عمرانی و زیست‌محیطی در مرکز استان است هم‌اکنون با پیشرفت 80 درصدی در نصب تجهیزات توسط شهرداری در حال اجرا است، به دلیل اهمیت این پروژه فرماندار ساری در آغازین روزهای فعالیت خود در فرمانداری ساری صبح امروز از این نیروگاه بازدید کرد و گفت: باید با جدیت مشکلاتی را که مانع شتاب درروند اجرایی این پروژه می‌شوند را کاسته و با بهره‌مندی از ظرفیت نمایندگان مردم ساری و میاندورود در خانه ملت، استانداری، فرمانداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر، بسیج سازندگی و شرکت TTS تلاش کنیم تا این پروژه مهم در زمان مقرر به اتمام برسد.

 

پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری نیز در ادامه این بازدید گفت: شهرداری به‌منظور ارتقای کیفیت محیط‌زیست شهری برای شهروندان ساری و رفع معضل پسماند منطقه این پروژه را با تلاش مدیران و کارشناسان فنی شهرداری و با نظارت فرمانداری و استانداری راهبری می‌کند.

 

وی افزود: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری به‌عنوان مهم‌ترین طرح زیست‌محیطی مازندران در مرکز استان است که تلاش می‌کنیم تا روند ساخت این نیروگاه شتاب بگیرد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید