فرماندار شهرستان ساری:

باید باهمدلی، هم‌گرایی به سمت شهر خلاق، امیدآفرین و معنوی برویم

کد خبر : 3155029 دی 1400اخبار 0
دکتر محمد علی نوبخت فرماندار مرکز استان گفت:باید باهم دلی، هم‌گرایی به سمت شهر خلاق، امیدآفرین و معنوی برویم
باید باهمدلی، هم‌گرایی به سمت شهر خلاق، امیدآفرین و معنوی برویم

 

 

مراسم معارفه دکتر محمدعلی نوبخت فرماندار مرکز استان با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان،حسینی پور استاندار مازندران، بابایی کارنامی و زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونان و مدیران مجموعه شهرداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم ، دکتر محمد علی نوبخت فرماندار جدید مرکز استان گفت: بنا داریم باهمت همه گروه‌ها، جریان‌ها، سلیقه‌ها که دل درگرو نظام اسلامی دارند، ایجاد امید کنیم و شعار ما برای تحقق این موضوع مدیریت کارآمد همراه با توزیع صحیح قدرت، عدالت و ثروت به جامعه است.

 

وی افزود: از حُسن اعتماد استاندار محترم به‌پاس مسؤولیتی که به بنده دادند تا در خدمت مردم ساری باشم نهایت قدردانی رادارم و افتخار می‌کنم در دولت سیزدهم با شعار دولت مردمی و ایران قوی در خدمت آحاد جامعه در مرکز استان هستم.

 

وی افزود: مردم‌داری و ولایتمداری در اولویت کاری همه ما مسئولان خواهد بود.

 

فرماندار ساری گفت: با کلیدواژه‌های معنویت، عقلانیت، عدالت، رفاه، رضایت و معنا برای توسعه ساری تلاش خواهیم کرد و گره‌گشایی از مشکلات مردم یک اصل اجتناب‌ناپذیر در این نظام مقدس است.

 

نوبخت افزود: خدامحوری عداوت و برادری و انصاف و مردم‌داری و ولایتمداری شرط اول مسئولیت است و ایجاد رضایت مبتنی بر قانون مداری است.

 

وی ادامه داد: باید باهمدلی، هم‌گرایی به سمت شهر خلاق، امیدآفرین و معنوی برویم؛ بنا داریم باهمت همه گروه‌ها، جریان‌ها، سلیقه‌ها که دل درگرو نظام اسلامی دارند، ایجاد امید کنیم و شعار ما برای تحقق این موضوع مدیریت کارآمد همراه با توزیع صحیح قدرت، عدالت و ثروت به جامعه است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید