با بهره‌گیری از منش فرهنگی و اجتماعی شهید سید مجتبی علمدار؛

دبیرخانه دائمی فرهنگ ایثار و شهادت در شهرداری ساری راه‌اندازی می‌شود

کد خبر : 3154929 دی 1400اخبار 0
نشست هماهنگی راه اندازی دبیرخانه دائمی ایثار و شهادت با بهره‌گیری از منش فرهنگی و اجتماعی شهید سید مجتبی علمدار برگزار شد.
دبیرخانه دائمی فرهنگ ایثار و شهادت در شهرداری ساری راه‌اندازی می‌شود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، نشست هماهنگی راه اندازی دبیرخانه دائمی ایثار و شهادت با بهره‌گیری از منش فرهنگی و اجتماعی شهید سید مجتبی علمدار با حضور علی عاشقان عضو شورای اسلامی شهر، علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری ، سیامک حبیبی رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی ،محمد لزگی مسئول امور ایثارگران شهرداری و جمعی از کارشناسان مجموعه شهرداری برگزار شد.

 

علی عاشقان عضو شورای اسلامی شهر ساری در این نشست با اشاره به نقش ایثارگری‌های شهدا در پایداری انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های این عزیزان بر عهده ما است و باید به تقویت فرهنگ ایثار و شهادت کمک کنیم.

 

وی با بیان اینکه اقدام شهرداری در راه‌اندازی دبیرخانه دائمی فرهنگ ایثار و شهادت قابل تقدیر است، گفت: شورای اسلامی شهر ساری در راستای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت از برنامه‌های اینچنینی حمایت می‌کند.

 

علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری شهرداری مرکز مازندران نیز در ادامه اظهار داشت: با تاکید جواد طالبی شهردار ساری، معاونت خدمات شهری شهرداری ساری دبیرخانه دائمی فرهنگ ایثار و شهادت را با بهره‌گیری از منش فرهنگی و اجتماعی شهید سید مجتبی علمدار راه‌اندازی می کند.

 

وی با اشاره به اینکه هدف از راه‌اندازی این دبیرخانه، استمرار اجرای برنامه‌های فرهنگی مرتبط با فرهنگ و ایثار و شهادت است، افزود: ساماندهی و حمایت از اقدامات حوزه و ایثار و شهادت و تکریم و حمایت معنوی خانواده شهدا و ایثارگران ذیل این دبیرخانه تعریف خواهد شد.

 

معاون خدمات شهری شهردار ساری با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شهرداری و سازمان‌های تابعه در تولید محتوا و بسته‌های فرهنگی مرتبط با این حوزه و استفاده از بسترهای نوین و سنتی در انتشار گسترده تولیدات فرهنگی، گفت: می‌توانیم مستندات صوتی و تصویری بی‌نظیری از حوزه فرهنگ ایثار و شهادت تولید کنیم و کمک کار تقویت سنگرهای فرهنگی باشیم.

 

در ادامه این جلسه مسئول امور ایثارگران شهرداری ساری اظهار کرد: واحد امور ایثارگران شهرداری ساری، شیوه‌نامه اجرایی پیشنهادی را درباره ایجاد دبیرخانه دائمی فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از منش فرهنگی و اجتماعی شهید علمدار تدوین کرده است.

 

محمد لزگی افزود: طبق این اساسنامه، برنامه‌هایی که در حوزه ایثار و شهادت برگزار می‌شود را در این طرح به شکل جامع، برگزار خواهیم کرد و حوزه‌های مختلف تولید محتوا در آن لحاظ شده است.

 

وی گفت: درنظر داریم ارتباط جدی با فعالان حوزه ایثار و شهادت برقرار کنیم که به یقین و به دور از حرف و شعار در این حوزه فعال هستند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید