معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری ساری در جلسه شورای اسلامی شهر:

خرید 15 میلیارد تومان آسفالت جهت بهسازی معابر شهری

کد خبر : 3154328 دی 1400اخبار 0
علیرضا سعیدی معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری ساری در جلسه شورای اسلامی شهر از خرید 15 میلیارد تومان خرید آسفالت و اجرای آن باهدف شتاب بخشیدن به عملیات عمرانی شهری خبر داد
خرید 15 میلیارد تومان آسفالت جهت بهسازی معابر شهری

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علیرضا سعیدی معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری مرکز استان در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بابیان اینکه آسفالت معابر شهری با استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های درون‌سازمانی در حال انجام است، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون حدود 1000 تن قیر دولتی از اداره راه و شهرسازی و استانداری مازندران به شهرداری ساری تخصیص داده شد.

 

وی ظرفیت تولید آسفالت در کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری ساری را 120 تُن در ساعت اعلام کرد و افزود: با برنامه‌ریزی درست می‌توان از این ظرفیت به‌خوبی برای ترمیم، بهسازی و آسفالت معابر شهر ساری استفاده کرد.

 

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری ساری گفت: با توجه به نیازسنجی که در مناطق شهری انجام‌شده است، آسفالت بالغ‌بر 500 هزار مترمربع از معابر شهری در دستور کار قرارگرفته و طبق زمان‌بندی مشخص‌شده عملیاتی می شود.

 

وی به تصویب درخواست شهرداری به شورای اسلامی شهر مبنی بر خرید 15 میلیارد تومان آسفالت اشاره کرد و گفت: پس از تأمین آسفالت و قیر موردنیاز، این عملیات در معابر سطح شهر‌انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید