پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو

کد خبر : 3107015 آذر 1400اخبار 0
پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن شانزدهم آذرماه، روز دانشجو پیامی صادر کردند. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:
پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو

 

بسمه تعالی

 

۱۶ آذر به عنوان نقطه عطف اقدامات استکبارستیزانه دانشجویان در سال ۱۳۳۲، برهه ای از تاریخ است که افق مبارزاتی این قشر فرهیخته در مسیر حق‌طلبی و مطالبه گری آنان را مشخص کرده است.

 

بدون تردید، دانشجو، مظهر بیداری و دانشگاه، نماد آگاهی‌رسانی و به فرموده حضرت امام خمینی(ره)، مبداء تحولات است. دانشگاه، به معنای مرکز تحرک و پویایی جوانان انقلابی و مسلمان است چراکه حضور فعال دانشجویان در عرصه فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و نیز تأثیرگذاری آنان در جامعه بر کسی پوشیده نیست.

 

اینجانبان، ضمن گرامیداشت ۱۶آذر، این روز بزرگ را به رهپویان علم و اندیشه خصوصاً همشهریان و دانشجویان عزیز ساروی تبریک عرض نموده و امید است دانشجویان، نخبگان و آگاهان جامعه، با تبادل آرا و ارائه اندیشه‌های تخصص‌محور به مجموعه مدیریت شهری، راه را برای توسعه فعالیت های عمرانی، فرهنگی و تأمین زیرساخت‌های اساسی پیشرفت، آبادانی و توسعه پایدار شهری به خوبی و درستی هموار سازند. 

 

 

                                        پرویز شعبانی                                                       جواد طالبی

                         رییس شورای اسلامی شهر                                             شهردار ساری

 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید