شهردار ساری:

ایجاد درآمد پایدار در اولویت شهرداری قرار دارد

کد خبر : 306556 آبان 1400اخبار 0
شهردار ساری بابیان اینکه برای اداره شهر نیازمند حرکت به سمت درآمد پایدار هستیم از مدیران شهرداری خواست تا برای تحقق این موضوع گام‌های بلند بردارند
ایجاد درآمد پایدار در اولویت شهرداری قرار دارد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور معاونان، شهرداران مناطق و روسای سازمان‌های تابعه شهرداری برگزار شد، گفت: مدیران شهرداری برای رسیدن به شهری توسعه‌یافته و خدمت به شهروندان با جدیت پای‌کار آمده، مشکلات موجود را احصاء و برای رفع آن تلاش کنند.

 

وی بابیان اینکه برای رسیدن به نقطه مطلوب و تقویت درآمد شهرداری، باید منابع درآمدی پایدار تعریف کرد از مدیران مجموعه خواست تا گام‌های خود را برای رسیدن به این مهم محکم‌تر کنند.

 

شهردار ساری با اشاره اینکه مدیران شهرداری باید احساس مسئولیت کرده و در جهت پاسخ به مطالبات شهروندان تلاش بیشتری کنند، ادامه داد: از توانمندی نیروهای شهرداری برای ایجاد درآمد و پیشبرد امور بهره‌گیری شود تا بتوانیم در این حوزه پویا و فعال‌تر شویم.

 

وی خدمت به شهروندان را از اولویت های مهم شهرداری دانست و از تلاش مجموعه شهرداری برای خدمات رسانی بهینه به شهروندان قدردانی کرد.

 

طالبی در بخش دیگر از سخنان خود به میزبانی ساری برای رویداد گردشگری 2022 اشاره  و به اهمیت این رویداد مهم پرداخت و افزود: تلاش داریم تا زیرساخت‌های لازم گردشگری برای میزبانی از کشورهای اکو را فراهم کنیم.

 

وی افزود: رویداد 2022 فرصت مهم برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و تاریخی این شهر در سطح بین‌المللی است و ضرورت دارد با تمام توان تلاش کنیم تا این رویداد بصورت شایسته و در شان ایران عزیزمان در مرکز مازندران برگزار شود.

 

شهردار ساری همچنین به 13 تا 20 آبان هفته مازندران اشاره و از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در این هفته خبر داد و از مدیران مجموعه شهرداری خواستار همکاری بیشتر برای  اجرای این برنامه‌ها شد.  

 

وی افزود: با وجود مشکلات و موانع مالی، با جدیت  و با همراهی و همدلی شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری در راستای توسعه همه‌جانبه شهر تلاش خواهیم کرد.

 

شهردار ساری تاکید کرد : با تعامل  شورای اسلامی شهر ساری و تلاش مجموعه شهرداری می‌توان به پیشرفت و توسعه شهر دست یافت.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید