پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت آغاز هفته وحدت و ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

کد خبر : 2956727 مهر 1400اخبار 0
پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) را تبریک گفتند؛ به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:
پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت آغاز هفته وحدت و  ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

 

بسمه تعالی

 

ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد                   دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت              به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد

 

هفته وحدت فرصتی مغتنم برای نشان دادن وحدت و یکپارچگی مسلمانان و معرفی چهره ناب اسلام رحمانی به‌ عنوان دین رحمت، صلح و دوستی است. موسم تجلی اتحاد و ایمان مسلمانان جهان و بهانه بزرگ همدلی آنان در برابر نظام های سلطه و زورگوی عالم، یکی از موثرترین ثمرات انقلاب اسلامی ایران است که در طول دهه های اخیر به خوبی درخشیده است.

 

حضرت محمد مصطفی(ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت، شفقت، صلح و عدالت بهره مند ساخت.

 

پیامبری که سینه او محل نزول آیاتی است که راه و رسم زندگی فردی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی انسان‌ها را برای همیشه مشخص و معین نموده است. همو که با مشی الهی و وحدت آفرین خویش در لحظه لحظه زندگی، چه روزهای پیش از بعثت و چه روزهای پس از آن، درس های بزرگ زندگی را برای همیشه به آیندگان آموخت.

 

اینجانبان فرارسیدن هفته وحدت و میلاد خجسته رسول مهربانی و عزت و پیام آور صلح و انسان دوستی حضرت ختمی مرتبت محمدمصطفی(ص)، میلاد رییس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع) را به تمامی مسلمانان، بویژه شهروندان عزیز ساروی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

امید است از فیوضات این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته‌ای بهره‌مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم، توفیق داشته باشیم. از خداوند متعال روزگاری سرشار از عزت و عظمت و موفقیت را برای همه شهروندان گرانقدر ساروی مسئلت می‌نماییم.

     

پرویز شعبانی                                                 جواد طالبی

                                     رییس شورای اسلامی شهر ساری                                       شهردار ساری 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید