پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع)

کد خبر : 293504 مهر 1400اخبار 0
پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر و جواد طالبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن اربعین حسینی(ع) را تسلیت گفتند. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:
پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع)

بِسمِ ربِّ الحُسَین(ع)

 

کاروان می رسد از راه...

 

اربعین حسینی(ع) یادآور پایبندی به روش و منش کسی است که با ایمان و اعتقاد راسخ کاخ ظلم و دنیاخواهی دشمنان اسلام را ویران کرد و درس بزرگ جهاد فی سبیل الله را به بشریت آموخت.

 

این روز بزرگ و تاریخی، یاد و خاطره بزرگ مردان و شیرزنانی است که آزادنه و با حریّت کامل سر تسلیم به آستان قدس الهی فرود آورده و تحت ولایت امام معصوم(ع)، مقتدرانه در برابر ظلم حاکم جائر و ستمگر زمان خود ایستادند.

 

امسال که به دلیل رعایت مسائل بهداشتی مربوط به انتشار ویروس کرونا، قدم های همه‌ی عاشقان کربلا امکان حرکت در مسیر قبله‌گاه عشق را ندارد، مردم عزیز ما، خصوصاً همشهریان گرانقدر ساروی، مستحکم تر از همیشه، با پای دل، عازم زیارت حسینی(ع) می شوند و قلب‌هایشان را مملو از مهر حسین(ع) خواهند نمود.

 

اینجانبان، ضمن آرزوی توفیق برای همه عزاداران، با تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) به محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری(مدّظلّه‌العالی) قبولی سوگواری همه هموطنان گرانقدر خصوصاً مردم متدین ساری در ایام دهه آخر ماه صفر را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

                                             پرویز شعبانی                                                   جواد طالبی

                                 رییس شورای اسلامی شهر ساری                                   شهردار ساری 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید