طی 24 گذشته صورت گرفت:

اجرای پروژه های عمرانی با هدف تقویت زیرساخت های معابر شهری

کد خبر : 2918721 شهریور 1400اخبار 0
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری و واحد عمران شهرداری های مناطق با استفاده از ظرفیت و توانمندی های درون سازمانی بهسازی معابر و تقویت زیرساخت های شهری را طی 24 ساعت گذشته در حال انجام دارند.
اجرای پروژه های عمرانی با هدف تقویت زیرساخت های معابر شهری

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، طی 24 ساعت گذشته ، واحد عمران شهرداری های مناطق و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با استفاده از توان و ظرفیت های درون سازمانی مجموعه اقداماتی را جهت رفاه شهروندان و توزیع متوازن خدمات در دست انجام دارند.

 

بهسازی معابر از جمله فعالیت هایی است که در دستور کار قرار گرفته است و بر این اساس، پیاده رو سازی خیابان شهید مهدوی در منطقه یک شهری ، پیاده رو سازی در کوی اصحاب واقع در کمربندی غربی حوزه منطقه دو و بستر سازی جهت اجرای پیاده رو در کوچه مسجد آذری در منطقه سه طی 24 ساعت گذشته در حال اجراست.

 

ترمیم آسفالت معابر نیز از دیگر پروژه هایی است که سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری و واحد عمران شهرداری های مناطق اجرای آن را بصورت مستمر در دستور کار دارند و طی 24 ساعت گذشته زیرسازی خیابان شهید فهمیده در منطقه سه شهری نیز با هدف آماده سازی معبر جهت آسفالت انجام شده است.

 

هدایت آب های سطحی هم از دیگر فعالیت هایی است که طی 24 ساعت گذشته در دستور کار قرار گرفته است و پروژه آبراهه بتنی در خیابان شهید مهدوی محله پایین دزا و کوچه فردوس در منطقه پل گردن با جدیت در حال اجراست.

 

عملیات دیوارچینی و بستر سازی باند سلامت در کمربندی جنوبی نیز طی روز گذشته با تکیه بر توان وظرفیت های درون سازمانی استمرار داشته است.

 

اصلاح تقاطع و نصب جدول دوبل در چهار راه بهزادی بلوار پاسداران نیز به همت واحد عمران شهرداری منطقه دو آغاز شده که نقش موثری در سهولت تردد شهروندان این منطقه خواهد داشت.

 

گفتنی است، عملیات محوطه سازی پروژه سکوی انتقال زباله نیز طی 24 ساعت گذشته استمرار داشته است.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید