مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری:

نگاه مثبت و مدیریت مدبرانه جواد طالبی زمینه ساز ارتقاء جایگاه بانوان شاغل در شهرداری ساری خواهد بود

کد خبر : 2541024 خرداد 1400اخبار 0
راحله حاجیان، بانوان را مهمترین محورهای چشم انداز و برنامه های عملیاتی در سطح خرد و کلان دانست و گفت: یکی از اهداف برنامه های مناسبتی پاسداشت عزت، پشتکار و تلاش های بی بدیل بانوان به ویژه بانوان شاغل در مجموعه وخانواده بزرگ شهرداری است.
نگاه مثبت و مدیریت مدبرانه جواد طالبی زمینه ساز ارتقاء جایگاه بانوان شاغل در شهرداری ساری خواهد بود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری،راحله حاجیان  مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری در مراسم تجلیل از دختران شاغل در مجموعه شهرداری ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر ، اظهار داشت: سیستم اداری با نگاه مثبت و مدیریت مدبرانه شهردار به سمت ارتقای جایگاه و حفظ کرامت بانوان حرکت رو به جلویی داشته است.

 

راحله حاجیان، بانوان را مهمترین محورهای چشم انداز و برنامه های عملیاتی در سطح خرد و کلان. دانست وافزود : یکی از اهداف برنامه های مناسبتی پاسداشت از عزت ، پشتکار و تلاش های بی بدیل بانوان به ویژه بانوان شاغل در مجموعه وخانواده بزرگ شهرداری  است که زحمت مضاعفی را برای تربیت نسلی امیدوار متحمل می شوند.

 

وی تصریح کرد: بی تردید جایگاه واحد امور بانوان و خانواده و رسالت اخلاقی ام این تکلیف را ایجاد می کند تا ضمن دفاع از شانیت جایگاه زنان به ویژه دختران عفیف و پاکدامن همکار در مجموعه بر رعایت عفاف و حجاب به عنوان یکی از ارزش های دینی و اجتماعی برای مجموعه همکاران آقا و بانو در شهرداری تاکید نمایم؛ زیرا الزام و تبعیت از شاخص های عرفی و شرعی یکی از بدیهی ترین انتظارات مردم از سیستم های اداری است.

 

حاجیان با تاکید بر این امر بدیهی که رعایت عفاف  تنها مختص به بانوان نبوده گفت : الزام به رعایت نوع پوشش اداری و رفتارهای متعارف در محیط کار بر تمامی شاغلین اعم از آقایان و بانوان امری ضروری ست و این تصور اشتباهی ست که هر کجا نامی از عفاف و حجاب و رعایت دستورالعمل های ابلاغی در این خصوص به میان میاید تنها بر ارزیابی نوع پوشش بانوان تمرکز شود و تاکید شهردار بر رعایت قوانین از سوی. کلیه کارکنان اعم از آقا و خانم می باشد.

 

مسئول امور بانوان وخانواده شهرداری تاکید کرد: لازم است در صدور  بخشنامه وزارت کشور و دستورالعمل عفاف وحجاب، تناسب فرامین اسلامی تمامی سطوح اداری اعم از آقایان و بانوان مورد توجه واقع شود و در کنار آیتم هایی از بخشنامه ها که متوجه بانوان می شود بر وظایف آقایان نیز در این بخش تاکید و مورد نظارت واقع شود .

 

راحله حاجیان، نگاه مهندس طالبی شهردار ساری را در این موضوع یکی از مهمترین مولفه های مثبت مدیریتی برشمرد که لازم است از سوی بانوان و آقایان  همکار به شیوه مناسب و با حسن انجام امور محوله و رعایت ملاحظات شرعی پاسخ در خور داده شود.

 

مشاور بانوان و خانواده شهرداری ساری در پایان به ارائه گزارش اجمالی در خصوص اقدامات واحد متبوع پرداخت.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید