مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری:

مسابقه دل نوشته به حضرت معصومه (س) هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می‌شود

کد خبر : 2536220 خرداد 1400اخبار 0
راحله حاجیان مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری با اعلام ویژه‌برنامه‌های این نهاد به مناسبت روز دختر و دهه کرامت از برگزاری مسابقه دل نوشته به حضرت معصومه (س) هم‌زمان با دهه کرامت خبر داد.
مسابقه دل نوشته به حضرت معصومه (س) هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می‌شود

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، راحله حاجیان مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری به بزرگداشت دهه کرامت 22 خرداد لغایت 1 تیر اشاره کرد و گفت: دهه کرامت فرصتی برای جریان سازی فرهنگی در حوزه بانوان و افزایش حس اعتمادبه‌نفس و توسعه سلامت اجتماعی دختران است که باید موردتوجه قرار گیرد.

 

وی بابا بیان اینکه شعار سال این دهه «خدمت کریمانه؛ گره‌گشایی به‌رسم اهل‌بیت علیهم‌السلام» نام‌گذاری شده است بر ضرورت توجه به مؤلفه خدمت کریمانه ذیل شعار امسال مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» تأکید کرد.

 

مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری به برنامه‌های این حوزه در دهه کرامت اشاره کرد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های دهه کرامت متفاوت از سال‌های گذشته و اغلب به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: برگزاری نمایشگاه کاردستی و مهارت‌های هنری برای کودکان زیر 10 سال شهرداری و سازمان‌های تابعه، معرفی کتاب مرتبط با دهه کرامت، عکس نوشته با موضوع زندگینامه حضرت معصومه (س) و مولودی‌خوانی و صبح شعر توسط شاعر آیینی در فضای مجازی از برنامه‌های امور بانوان شهرداری ساری در دهه کرامت است.

 

حاجیان افزود: همچنین پادکست صوتی (صدا به‌وقت کرامت)، گفتمان ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و سیره امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در فضای مجازی برگزار می‌شود.

 

وی از برگزاری مسابقه دل نوشته ویژه دختران به حضرت معصومه (س) به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت خبر داد و تصریح کرد: دختران ساروی می‌توانند با نوشتن دل نوشته خود به حضرت معصومه (س) در این مسابقه شرکت کنند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید