با دستور تاکیدی استاندار مازندران؛

پروژه احیای پارک شهید زارع ساری آغاز شد

کد خبر : 2535819 خرداد 1400اخبار 0
با دستور تاکیدی حسین زادگان استاندار مازندران به دستگاه‌های مختلف به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان و همچنین منابع طبیعی، به جهت اصلاح دفترچه طرح و همراهی با شهرداری ساری، پروژه احیای پارک جنگلی شهید زارع آغاز شد.
پروژه احیای پارک شهید زارع ساری آغاز شد

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، مهدی رازجویان معاون امور هماهنگی استانداری مازندران و جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری از پروژه پارک شهید زارع ساری بازدید کردند.

 

مهدی رازجویان در این بازدید ضمن تشکر از همراهی سرمایه‌گذار پروژه پارک شهید زارع، اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که از قبل بر این پروژه حاکم شده بود باعث شد با رکود مواجه شود.

 

وی افزود: با دستور تاکیدی حسین زادگان استاندار مازندران به دستگاه‌های مختلف به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان و همچنین منابع طبیعی، به جهت اصلاح دفترچه طرح و همراهی با شهرداری ساری، احیای این پروژه آغاز شده و فعالیت پررنگ خود را از سر گرفته که جای امیدواری است تا فضای تفریحی و گردشگری برای شهروندان فهیم ساروی و دیگر گردشگران فراهم شود.

 

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک شهرداری ساری شاهد پویایی این پروژه باشیم تا خدمات مطلوب‌تری به شهروندان و گردشگران ارائه و این مجموعه رونق بگیرد.

 

شهرداری با همه توان در کنار سرمایه‌گذار پارک شهید زارع است

 

جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری در این بازدید اظهار داشت: پارک جنگلی شهید زارع ساری به جهت نزدیکی به مرکز شهر، از موقعیت ویژه‌ای برای شهروندان ساروی برخوردار است.

 

وی با اشاره به اینکه ساری به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اکو در سال 2022 انتخاب شده و پارک جنگلی شهید زارع از مراکز هدف گردشگری در این رویداد مهم است گفت: با رونق پارک جنگلی شهید زارع و اقدامات زیربنایی که شهرداری در این پروژه انجام می‌دهد می‌توان به تحقق یکی از اهداف رویداد 2022 دست یافت.

 

طالبی با اشاره به اینکه شهرداری ساری با تمام توان در راستای برگزاری رویداد 2022 بسیج شده است، یادآور شد: به همین جهت، حفظ و نگهداری مراکزی مانند پارک جنگلی شهید زارع در دستور کار قرار دارد.

 

سرپرست شهرداری ساری با تاکید بر دستور استاندار مازندران مبنی بر همراهی با سرمایه‌گذار پروژه پارک شهید زارع، گفت: شهرداری با همه توان، در راستای عملی شدن دستور استاندار مازندران، تلاش می‌کند تا با همکاری سرمایه‌گذار، پارک جنگلی شهید زارع رونق گیرد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید