شرح اخبار
سيد علي آقاميري عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري: سيد علي آقاميري عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري:
نبايد براي تصميم گيري در مقابل كار انجام شده قرار بگيريم و بدون بررسي رأي بدهيم

عضو هيأت رئيسه شوراي اسلامي شهر ساري با ابراز نارضايتي از عملكرد يك ماهه اول شورا گفت: نبايد براي تصميم گيري در مقابل كار انجام شده قرار بگيريم و بدون بررسي رأي بدهيم.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري، سيد علي آقاميري در چهارمين جلسه شورا كه عصر شنبه اول مهرماه 96 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، با تبريك فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و سال تحصيلي جديد و همچنين عرض تسليت به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس در واقع اعلام انزجار از ظلمي است كه استكبار جهاني از بدو پيروزي انقلاب اسلامي بر كشور و مردم ايران روا داشته است.

وي افزود: دشمنان نظام جمهوري اسلامي با محوريت صدام ملعون هجمه هاي زيادي را بر ملت ايران براي ايجاد مشكل وارد كردند و از آنجايي كه شناخت خوبي از مردم ما نداشتند، خودشان دچار مشكل شدند.

آقاميري امنيت امروز مرزهاي جمهوري اسلامي ايران را مرهون خون هاي ريخته شده شهداي گرانقدر دانست و ابراز اميدواري كرد تا مسئولان بتوانند از اين دستاورد بزرگ به خوبي پاسداري نمايند.

وي با اشاره به آغاز سال تحصيلي جديد و تبريك به دانش آموزان كه به سنگرهاي مبارزه با جهل و ناداني مي روند، اذعان داشت: اي كاش جلسه امروز ما براي بررسي مشكلات و موانع آموزش و پرورش زودتر از اينها برگزار مي شد تا به جاي جاري نمودن جملات كليشه اي اقداماتي در زمينه رفع آنها صورت مي داديم.

عضو هيأت رئيسه شوراي اسلامي شهر ساري با بيان اينكه يك ماه از شروع بكار شوراي پنجم شهر ساري مي گذرد، گفت: بنده از عملكرد شورا در يك ماه اول عمر خود به هيچ وجه راضي نيستم چرا كه جلسات كميسيون ها اصلاً تشكيل نشدند و جلسات صحن شورا نيز دستور كار خاصي نداشته است.

وي با بيان اينكه در اين مدت از همه سازمان ها و مناطق سه گانه شهرداري بازديد نموده است، گفت: چشم همه مردم به ماست كه چه تصميماتي براي عمران و آباداني شهر مي گيريم. تمام دغدغه من اين است كه نبايد براي تصميم گيري در مقابل كار انجام شده قرار بگيريم و بدون بررسي رأي بدهيم.

آقاميري همچنين در خصوص تبعيض در مساعدت به هيأت هاي مذهبي در ايام ماه محرم توسط شهرداري هشدار داد و از معاون اداري و مالي شهرداري كه در جلسه حاضر بود خواست گزارشي از مساعدت هاي لازم گرفته را بصورت شفاف به شورا ارائه دهد.

1396/07/02 تاریخ:
45 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal