شرح اخبار
علي اكبر زليكاني نائب رئيس شوراي شهر ساري: علي اكبر زليكاني نائب رئيس شوراي شهر ساري:
در هيأت رئيسه شورا چهار طرح مهم براي اصلاح ساختار حاكم در شهرداري تهيه نموده ايم

 نائب رئيس شوراي اسلامي شهر ساري از تهيه چهار طرح مهم براي اصلاح ساختار حاكم در شهرداري ساري خبر داد.

 به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري، علي اكبر زليكاني در چهارمين جلسه شورا كه عصر شنبه اول مهرماه 96 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، با تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان گفت: با اين ادعا كه گفته شود عزاداري سنتي در ساري بي نظير است، موافق نيستم و معتقدم در سراسر ايران اين عزاداري به صورت يكسان انجام مي شود.

 وي به تصميمات هيأت رئيسه شوراي شهر ساري در خصوص برخي مسائل مهم در مديريت شهرداري ساري اشاره كرد و اظهار داشت: در همين ماه اول شروع بكار شوراي پنجم شهر ساري 4 طرح مهم در جهت اصلاح ساختار حاكم در شهرداري تهيه كرده ايم كه بايد مورد بررسي هاي دقيق قرار گيرند.

 نائب رئيس شوراي اسلامي شهر ساري به جلوگيري از ادامه تهاترها در شهرداري در چند روز اخير اشاره و تأكيد كرد: تهاتر يكي از مواردي است كه قانون اجازه انجام آن را به شهرداري داده است اما در مسير اجراي آن اتفاقاتي رخ داده است كه مسأله دار بوده لذا ما اين تهاترها را متوقف ساخته ايم كه اين خود يكي از دستاوردهاي شوراي پنجم در همين مدت كم بوده است.

 وي به عدم رعايت عدالت در توزيع اعتبارات مواد 16 و 17 هزينه هاي جاري بودجه مصوب سال هاي اخير شهرداري ساري اشاره كرد و اذعان داشت: در اين راستا نيز آئين نامه اي تنظيم شده كه قطعاً پس از بررسي ها كارشناسي به تصويب و اجرا خواهند رسيد.

 زليكاني به نقش انكارناپذير رسانه ها در توسعه و آباداني مركز استان اشاره كرد و خطاب به خبرنگاران حاضر در جلسه گفت: ما (شورا) با حضور شما معنا و مفهوم پيدا مي كنيم. بدون شما صداي ما به جايي نمي رسد لذا تصميم گرفته ايم تمامي جلسات را با حضور شما برگزار نماييم. حتي معتقدم مردم عادي هم مي توانند در جلسات شورا حضور پيدا كنند.

 وي در خاتمه صحبت هايش از معاون اداري و مالي شهرداري ساري خواست ترتيبي اتخاذ نمايد تا عمليات اجرايي احداث فاز دوم بوستان ملل به زودي آغاز و با سرعتي همچون احداث بوستان ولايت به سوي افتتاح و بهره برداري حركت نمايد.

1396/07/02 تاریخ:
74 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal