شرح اخبار
با همراهي رئيس شوراي شهر و شهردار ساري صورت گرفت ؛ با همراهي رئيس شوراي شهر و شهردار ساري صورت گرفت ؛
بازديد آيت ا... صدوقي از پروژه عظيم بوستان ولايت

حضرت آيت ا... صدوقي از علماي برجسته مازندران از پروژه در حال احداث بوستان ولايت ساري بازديد كرد .

 

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري در اين بازديد كه مدينه رئيس شوراي شهر و عبوري شهردار ساري نيز حضور داشتند آيت ا... صدوقي با توضيحات مديران شهري در جريان روند پيشرفت اين پرو.ژه و ساير فعاليتهاي عمراني و فرهنگي و. خدماتي مديريت شهري قرار گرفت و زحمات اين نهاد را ستود .

 

وي به خدمات موثر شهرداري ساري در توسعه عمران و آبادي شهراشاره كرد و گفت: اعضاي شوراي اسلامي شهر در دوره جديد شهردار منتخب را حمايت كنند تا آهنگ سازندگي به صورت شتابان تري در حركت افتد.

 

اين مقام روحاني با بيان اينكه المان‌هاي فرهنگي و مشاهير در شهر ساري بايد جانمايي شود، افزود: اقدام شهردار ساري براي ايجاد موزه مشاهير و علما بسيار شايسته و در خور تحسين است.

 

صدوقي با بيان اينكه شهردار ساري در نامگذاري خيابان‌هاي شهر به نام مشاهير و علماي ديني موفق عمل كرده است، گفت: شوراهاي اسلامي شهر در عمل به قانون و حمايت از شهردار ساري را به نگين توسعه مازندران تبديل كنند.

 

اين عالم برجسته مازندران با تاكيد برضرورت تسريع در اجراي كمربندي بزرگ استان از قائم‌شهر تا نكا، اظهار اميدواري كرد شهر ساري در مسير توسعه و آباداني متوازن در چهار سال آينده قرار گيرد.

 

http://s8.picofile.com/file/8304821868/1.jpg
 
 
1396/06/06 تاریخ:
95 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal