شرح اخبار
رئيس كل دادگستري مازندران : رئيس كل دادگستري مازندران :
هماهنگي در مديريت شهري ساري كم نظير است

حجه الاسلام والمسلمين تقوي فرد، رييس كل دادگستري استان مازندران در آيين تكريم اعضاي دوره چهارم و معرفي اعضاي دوره پنجم شوراي اسلامي شهر ساري، وحدت و هماهنگي اين مجموعه با شهردار را كم نظير توصيف كرد و اظهار داشت: در 18 سال گذشته و در ادوار شوراهاي اسلامي شهر، هيچگاه وحدت و هماهنگي به اين زيبايي كه در دوره چهارم مديريت شهري ساري اتفاق افتاد را رويت نكرده بودم و همين انگيزه قدرداني از زحمات عزيزان باعث شد تا شخصاً در اين جلسه حضور پيدا كنم.

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري حجه الاسلام تقوي فرد با اشاره به حمايت هاي دادگستري از شوراي چهارم و استمرار آن در دوره پنجم گفت: هيچگاه اهل تعارف سياسي نبوده ام و همواره سعي كردم بر مبناي عدالت رفتار كنم. يقيناً چنانچه شورا از مسير اصلي وظايف خود خارج نشده و بر مدار صحيح حركت كند، حامي آن ها خواهم بود والبته در صورت بروز تخلف نگاهم بر خيرخواهي و جلوگيري است.

رييس كل دادگستري استان مازندران افزود: به شهادت قرآن كريم، تغييرات جامعه بشري همواره بر اساس خواست اقوام اتفاق افتاده و مي افتد و خواست مردم مبناي تغييرات مثبت و منفي خواهد بود.

 وي مسئولان و اعضاي شوراي پنجم را به رعايت اين جايگاه ها توصيه كرد و بيان داشت: قدر جايگاه هايي كه اشغال مي كنيم را بدانيم و آن را فرصتي براي رفع حوائج مردم قلمداد كنيم. از تجربه گذشتگان بهره ببريم و در اين رابطه اطمينان دارم كه شوراي پنجم و شهردار آينده با استفاده از تجربيات گذشتگان موفق تر از قبل خواهند بود.

 

1396/06/02 تاریخ:
19 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal