شرح اخبار
يوسف نژاد نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي : يوسف نژاد نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي :
تلاش مديران شهري باند پروازي توسعه ساري را آماده كرده است

علي اصغر يوسف نژاد نماينده مردم ساري و مياندورود در مجلس شوراي اسلامي ميزان موفقيت دوره چهارم شوراي اسلامي شهر ساري را نسبت به ادوار گذشته بيشتر تر دانست و افزود: با توجه به تجربه اي كه در دوره هاي اول تا سوم شورا در شهر ساري كسب شد و نيز استفاده شوراي دوره چهارم از اين تجارب ارزنده، ميزان توفيق شواراي چهارم بيش از دوره هاي گذشته به نظر مي رسد.

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري ، يوسف نژاد كه در آئيين تقدير از اعضاي شوراي چهارم ساري سخن مي گفت ، به ارتباط مستقيم اصل هاي 100، 101 و 102 قانون اساسي به شوراها اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به اين اصول قانوني لازم است از ظرفيتها و توانمندي هاي مردم در اداره امور شهر استفاده شود؛ چيزي كه پيش از اين كمتر شاهد آن بوديم و بحمدالله ساري در سال هاي اخير روي اين ريل قرار گرفته است. 

يوسف نژاد كار شورا را يك كار تيمي و يك سرمايه معنوي دانست و اذعان داشت: كار شوراها يك كار تيمي است كه بايد در سايه اتحاد و انسجام صورت پذيرد. شوارهايي كه تضاد و تقابل داشته باشند، نتيجه مناسبي نخواهند گرفت و البته كه شوراي چهارم شهر ساري با رعايت اتحاد و همدلي بسيار موفق بوده است.

وي با اشاره به اينكه، با همت تيم مديريت شهري ساري باند پروازي توسعه اين شهر آماده شده است،  بر ضرورت همكاري همه دستگاه ها و نهادها با شهرداري تاكيد كرد و گفت: شهرداري براي خدمات رساني نيازمند كمك همه دستگاه ها و نهادها است و لازم است مديران دستگاه ها تا حد امكان با شهرداري همكاري كنند تا نتيجه مطلوب‌تري از مجموعه اقدامات مديريت شهري گرفته شود و شهروندان شاهد آرامش و آسايش بيشتري باشند.

 

نماينده مردم ساري و مياندورود در مجلس شوراي اسلامي، شهرداري ساري را بلحاظ سطح فعاليتها  نهاد اول استان معرفي كرد و افزود: اين موفقيت با همت مديريت شهري، علما، دانشمندان و حمايت راهگشاي نماينده ولي فقيه در استان و همراهي شهروندان ساروي به دست آمده و حفظ اين شرايط و ارتقاء آن از مهمترين وظايف شوراي پنجم به حساب مي آيد.

وي ضمن اعلام حمايت از شوراي پنجم در مسير كاري در آينده، با اشاره به اينكه اغلب اعضاي شوراي پنجم داراي سابقه كار شهري هستند، از همه كساني كه در شوراي چهارم ساري حضور داشته اند و اكنون به هردليلي در ميان اعضاي شوراي پنجم حاضر نيستند، درخواست كرد تا با حمايت و انتقال تجربيات ارزشمند خود، ياريگر شوراي پنجم بوده و در دستيابي ساري به شهري سالم و توسعه محور، ايفاي نقش نمايند.

يوسف نژاد در پايان سخنان خود از شهردار آينده و مجموعه مديريت شهري ساري نيز خواست تا با رعايت كامل حق الناس و هزينه كرد آن، در امور لازم و ضروري شهر بر مبناي اقتصاد مقاومتي مدّنظر رهبر معظم انقلاب، زمينه هاي توسعه پايدار در ساري را بيش از پيش آماده و مهيا سازند.

 

1396/06/02 تاریخ:
50 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal