شرح اخبار
حضرت آيت ا... طبرسي در آئين تجليل از شوراي چهارم ساري : حضرت آيت ا... طبرسي در آئين تجليل از شوراي چهارم ساري :
همواره در كنار زحمت كشان شهر بوده و خواهم بود

حضرت آيت الله طبرسي، نماينده ولي فقيه در استان مازندران، ضمن تبريك سالروز ازدواج حضرت علي(ع) و حضرت زهرا(س) به آياتي از سوره هاي شوري و اعراف در قرآن كريم در خصوص جايگاه شورا و مشورت اشاره كرد و افزود: شورا يك اصل اصيل قرآني است و ريشه در قرآن دارد.

نماينده ولي فقيه در استان مازندران با اشاره به درخشيدن شوراي چهارم در شهر ساري و خدمات ارزنده اين مجموعه در چهار سال گذشته اظهار داشت: خوب درخشيدن شوراي چهارم ساري نياز به تفسير و تبيين ندارد و ما مزه شيرين خدمات اين شورا را با اين اعضا و شهردار جوان و مكتبي چشيديم و البته اين مسئله قابل انكار نيست.

امام جمعه مركز استان تصريح نمود : اينجانب عليرغم حرف و حديث هايي كه برخي گفتند از اعضا شوراي چهارم، شهردار جوان و پرتلاش ساري و همكارانشان تشكر و حمايت كرده و مي كنم و در آينده نيز در كنار برادران شوراي پنجم خواهم بود و اين تخريب ها هيچ اثري در من ندارند، چرا كه وجدانم آرام و پرونده ام روشن است.

آيت الله طبرسي توجه اعضاي شوراي پنجم به سه نكته را ضروري دانست و افزود: نكته اول اينكه حواستان باشد شما رأيتان را از مردم گرفتيد و منصوب آن ها هستيد و اين مردم به دنبال تلاش و فعاليت و عمل گرايي هستند. نكته دوم بحث وحدت اعضاي شورا و شهردار آينده است كه ضرورتي اجتناب ناپذير است و نكته بعد اين است كه اولويت ها را در شورا و شهرداري بررسي كنيد و ببيند آن طرح هايي كه براي مردم منفعت بيشتري دارند را اجرايي و عملياتي كنيد نظير ساماندهي معابر شهري، مسئله زباله و ترافيك شهري.

 

 نماينده ولي فقيه در استان توجه به كارنامه شهرداري ساري در چهار سال گذشته را ضروري دانست و اظهار داشت: ساري از سال 1306 شهرداري دارد، يعني نزديك به 90 سال. شما بياييد كارنامه شهرداران ساري را در اين 90 سال ببينيد و كارنامه اين چهار سال را به طور مجزا مطالعه و با هم مقايسه كنيد؛ در اين صورت متوجه مي شويد كه عرايض بنده اغراق و مبالغه نيست.

ايشان بر ضرورت استفاده مسئولان از فرصت هاي زودگذر تاكيد كرد و افزود: به مصداق اين فرمايش اميرالمومنين كه : اِغتَنِمُوالفُرَص، فَاِنّها تَمُرُّ مَرَّ السَّحَاب، فرصت ها مانند ابر در حال گذشتن است و ما بايد آن ها را قدر بدانيم و به مردم خدمت كنيم. توجه به ضعفا و عامه مردم را در دستور كار خود قرار دهيد تا جلب رضاي خداوند ثمره تلاشتان باشد.

امام جمعه ساري به تقارن ايام راي اعتماد وزرا در كابينه با ايام هفته دولت اشاره كرد و گفت: اين تقارن پيامي را در بر دارد كه آن هم توجه دولتمردان به اين نكته است كه بايد رجايي وار و باهنروار در عرصه خدمت رساني فعال باشند و مردم را ولي نعمت خود بدانند.

 

1396/06/02 تاریخ:
29 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal