شرح اخبار
مدينه رئيس شوراي اسلامي شهر ساري: مدينه رئيس شوراي اسلامي شهر ساري:
نٌه سرباز در خدمت مردم و نٌه سردار در برابر مديران خواهيم بود

اول شهريور 96 آغازين روز فعاليت شوراي پنجم ،شهر ساري آغاز بكار شورايي مجرب و منسجم را شاهد بود.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري عصر چهارشنبه 96/6/1 مراسم تحليف منتخبين شوراي جديد برگزار گرديده و اين شورا در نخستين اقدام خود نسبت به انتخاب اعضاي هيأت رئيسه و تعيين شهردار اقدام نمود.

بر اساس اين گزارش آئين تحليف منتخبين شوراي پنجم ساري با حضور حسن زاده معاون سياسي امنيتي فرمانداري شهرستان و تعدادي از خبرنگاران رسانه هاي گروهي در تالار اجتماعات شورا برگزار شد.

انتقاد از عدم حضور استاندار و فرماندار

اعضاي شوراي جديد بلافاصله پس از اداي سوگند،عليجان شمشيربند را به عنوان رئيس سني معرفي نموده و انتخابات هيأت رئيسه را برگزار كردند.پيش از انجام رأي گيري ،شمشيربند در سخنان كوتاهي از عدم حضور استاندار يا فرماندار در مراسم تحليف شوراي شهر مركز استان انتقاد كرد و گفت:بر اساس اخبار منتشره در تمام مراكز استانها اين مراسم با حضور مديران ارشد استان و شهرستان برگزار شد اما در ساري ظاهراَ شورا كماكان مورد بي مهري مديران مي باشد.

وي از حضور معاون سياسي امنيتي فرماندار در اين جلسه تشكر كرد و در عين حال عدم حضور مديران ارشد در چنين جلسه اي كه متعلق به مردم و محصول آراء و نظرات مردم مي باشد را توجيه ناپذير دانست.

گفتني است در ادامه رأي گيري براي انتخاب اعضاي هيأت رئيسه برگزار شد كه در نتيجه سيد مسعود مدينه با كسب 8 رأي از مجموع 9 رأي به عنوان رئيس شورا،علي اكبر زليكاني با كسب 9 رأي به عنوان نائب رئيس و آقايان قاسم قاسمي و سيد علي آقاميري با آراء بالا به عنوان دو عضو ديگر هيأت رئيسه شوراي شهر ساري براي مدت يكسال انتخاب شدند.

9 سرباز در خدمت مردم،9 سردار در برابر مديران

مدينه رئيس جديد شوراي شهر ساري به انسجام موجود در بين اعضاي شوراي پنجم و نيز تجربه و مهارت كار شورايي كه در نزد اكثريت اعضاي اين شورا مي باشد اشاره كرد و تصريح نمود :ما به عنوان 9 سرباز در خدمت مردم شريف ساري و9 سردار در برابر مديران براي دفاع از حقوق و منافع شهروندان مركز استان تلاش خواهيم كرد.

ابقاء عبوري در سمت شهردار ساري

شوراي جديد پس از شناختن هيأت رئيسه خود،طبق قانون يكي از مهم ترين وظايف خود يعني انتخاب شهردار را انجام داد و مهدي عبوري را با توجه به توانمندي هاي مديريتي ،تحولات چشمگير عمراني كه ظرف 5 سال گذشته در مركز استان رقم زده،آشنايي و اشراف بر مسايل شهري و جلب رضايتمندي شهروندان،با رأي قاطع در سمت شهردار ابقاءكرد.

تقدير از اعضاي شوراي چهارم ساري

شايان گفتن است صبح روز چهارشنبه 1/6/96 نيز طي مراسمي در سالن اجتماعات جمعيت هلال احمر ،از زحمات چهار ساله اعضاي چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر ساري تجليل شد

در اين مراسم با شكوه كه با حضور حضرت آيت الله طبرسي نماينده محترم ولي فقيه در مازندران و امام جمعه ساري،يوسف نژاد نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي و جمع كثيري از مديران استاني و شهرستاني و شهروندان ساري برگزار شد،ابتدا يوسف نژاد در سخناني به سختي هاي كار و تعدد مأموريت هاي نهاد مديريت شهري اشاره كرد و با ياد آوري توفيقات شوراي شهر و شهرداري ساري در دوره چهارم ابراز اميدواري كرد همين تعامل و تلاشگري در دوره پنجم نيز تداوم يافته و شاهد تحولات افزون تر در ساري باشيم.

حضرت آيت الله طبرسي نيز مديريت جهادي و انبوه فعاليت هاي عمراني مديريت شهري ساري در دوره چهارم را مورد توجه قرار داد و حضور خود در اين مراسم به رقم كسالت جسعي را بخاطر همين تلاش ها و موفقيت ها و لزوم قدرداني از مديران شهري عنوان كرد.

ايشان تاكيد كرد :اين همه خدمات كه چهره شهرمان را دگرگون كرده و همگان به آن اذعان دارند،بايد قدر دانسته شود و اصولاً قدرشناسي از زحمت كشان جزو آموزه هاي ديني و قرآني ماست.

نماينده ولي فقيه در استان با بيان اينكه از سال 1306 كه ساري داراي شهرداري شد تا كنون عبوري بي شك موفق ترين شهردار بوده تصريح كرد:بنده از تلاشگران شهر همواره حمايت كردم و در اين راستا از طعنه ها نهراسيدم و منبعد نيز از كارهاي خوب و مفيد بحال شهر و شهروندان حمايت خواهم كرد.

شمشيربند نيز به عنوان رئيس شوراي چهارم ساري در مورد اتحاد و اتفاق اعضاي شورا و شهردار كه نتيجه آن قرار دادن ساري در مدار تحول بوده ،سخناني ايراد نمود و پس از وي ،حجت الاسلام تقوي فرد مدير كل دادگستري مازندران نيز به عنوان سخنران اصلي مراسم اعلام كرد :در طول 18 سالي كه از عمر فعاليت شورا ها گذشته،من شوراي شهر و شهرداري موفق تر از شوراي شهر و شهرداري ساري در دوره چهارم نديدم و به همين جهت پيوسته سعي كردم همراه و حامي اين عزيزان باشم.

وي ابراز اميدوراي كرد در دوره پنجم نيز اين روند موفقيت آميز تداوم يافته و شاهد درخشش بيشتري در نهاد مديريت شهري مركز استان باشيم .

تقوي فرد گفت:دستگاه قضايي همانطور كه از تلاش هاي صادقانه حمايت مي كند ضمن رصد فعاليت ها در خصوص موارد خلاف قانون نيز وفق مقررات عمل خواهد كرد.

گفتني است در بخش پاياني اين مراسم محمد حسن محمدي كيادهي به عنوان عضو ادوار شوراي شهر ساري سخناني ايرادكرد.وي با مروري بر زحمات همه اعضاي دوره هاي مختلف شوراي شهر ساري و نيز شهرداراني كه منتخب اين شورا ها بوده اند ،عبوري را موفق ترين شهردار توصيف كرد و اعلام نمود:قصد دارم تاريخ فعاليت شورا در ساري را به رشته تحرير در آورم .

لازم به ذكر است در اين مراسم شمشيربند به خاطر زحماتي كه در مدت سه سال رياست شورا كشيد از سوي شهردار و اعضاي شورا مورد تقدير قرار گرفت و در خاتمه منتخبين شوراي پنجم ساري معرفي شدند.

 
 

 
http://s9.picofile.com/file/8304450176/A_1_.jpg
 
http://s8.picofile.com/file/8304450200/A_2_.jpg
 
http://s8.picofile.com/file/8304450234/A_3_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450300/A_4_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450342/A_5_.jpg
 
http://s8.picofile.com/file/8304450442/A_6_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450518/A_7_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450568/A_8_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450600/A_9_.jpg
 
http://s8.picofile.com/file/8304450668/A_10_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450692/A_11_.jpg
 
http://s9.picofile.com/file/8304450742/A_12_.jpg
 
 
1396/06/02 تاریخ:
251 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal