شرح اخبار
شمشيربند در آئين بهره برداري از زيرگذر پل گردن : شمشيربند در آئين بهره برداري از زيرگذر پل گردن :
توسعه متوازن شهري در ساري عينيت يافته است

 

رييس شوراي اسلامي شهر ساري احداث چندين تقاطع غير هم سطح و پروژه هاي بزرگ ديگر در منطقه جنوب شهر ساري در دوره چهارم فعاليت شوراي اسلامي شهر را نشانه توجه مديران شهري در اين دوره به موضوع مهم و مغفول مانده توسعه متوازن شهر و توزيع عادلانه امكانات و خدمات در همه مناطق ارزيابي نمود .

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري عليجان شمشيربند كه در آئين افتتاح زير گذرهاي دوگانه پل گردن و در اجتماع بزرگ شهروندان سخن مي گفت افزود: در آغاز شوراي چهارم و با توجه به مطالبات شهروندان اجراي اين زيرگذر پس از تصويب شوراي شهر در دستور كار شهرداري قرارگرفت و با مكاتبات اداري كه با ساير نهادها صورت پذيرفت عملياتي گرديد و امروزبا بهره برداري از اين زيرگذرها يكي از مشكلات اساسي مردم اين منطقه در سايه مديريت جهادي شهردار ساري مرتفع گرديد.

رييس شوراي اسلامي شهر ساري بهره برداري از چهار زيرگذر و پل شهيدان رضايي در اين منطقه را در راستاي توسعه متوازن شهر توصيف كرد و ادامه داد: بازگشايي بلوار داراب در امتداد پل كابلي و اتصال اين مسير به پل شهيد نوري در دستور كار قرار گرفته و اجرايي خواهد شد.

وي احداث كانال هدايت آب هاي سطحي در بلوار كشاورز، پل گردن  و كوي اتحاد را گامي ديگر در جهت توسعه متوازن شهر عنوان كرد و اظهار داشت: شهرداري و شوراي اسلامي شهر از پيشنهادات و نظرات مردم مناطق مختلف ،جهت پيشرفت و توسعه مركز استان استقبال خواهند كرد.

شمشيربند با اشاره به احداث بوستان ولايت و بوستان بانوان و نيز فاز دوم بوستان ملل و ساير پروژه هاي شهري افزود: تلاش تيم مديريت شهري بهره برداري از پروژه ها در كمترين زمان ممكن بوده  كه البته دقت و كيفيت در اجرا نيز همواره لحاظ شده وخواهد شد.

رييس شوراي اسلامي شهر ساري خاطر نشان كرد: نظر به اينكه شهردار ساري روحيه خدمتگزاري و جهادي دارد ،  شوراي اسلامي شهر همواره حامي اقدامات شهرداري خواهد بود.

 شايان ذكر است، زيرگذرهاي پل گردن با دهانه 6/5 متري توسط متخصصان بومي در سازمان عمران شهرداري ساري ساخته و اجرا شده است و اين نخستين باري است كه زيرگذري با اين مقياس با همكاري شركت راه آهن جمهوري اسلامي ايران ساخته شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1396/05/14 تاریخ:
71 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal