شرح اخبار
در دويست و ششمين جلسه شورا صورت گرفت: در دويست و ششمين جلسه شورا  صورت گرفت:
بررسي پروژه هاي سازمان فاوا شهرداري ساري

دويست وششمين جلسه شوراي اسلامي شهر ساري عصر يكشنبه 96/4/25 با حضور معاون مالي و اداري شهرداري و مدير عامل سازمان فناوري اطلاعات و آمار (فاوا) در تالار جلسات شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري در اين جلسه كه اكثريت اعضاي شورا حضور داشتند،ابتدا رئيس شورا كه به تازگي از اجلاس مجمع مشورتي روساي شورا هاي اسلامي استان ها و مراكز استان بازگشته ،گزارشي از اين اجلاس و مباحث و پيشنهاداتي كه خود در آن مطرح كرده بود ارايه نمود.

شمشيربند گفت:پنجاه و هشتمين اجلاس روساي شورا هاي استان ها و مراكز استان طي دو روز به ميزباني تبريز برگزار شد و بنده مسايلي چون اولويت هاي شوراي پنجم نظير تأمين درآمد پايدار ،استقرار مديريت يكپارچه شهري،آموزش اعضاي شورا،مديريت آسيب هاي اجتماعي و ... و همچنين چالش هاي مربوط به حضور نمايندگان مجلس در هيأت نظارت بر انتخابات شورا ها،استقرار هيأت تطبيق بجاي كميته انطباق مصوبات شوراو ...را مطرح كردم كه مورد استقبال رياست اجلاس و شركت كنندگان قرار گرفت.

رئيس شوراي شهر ساري در ادامه تاكيد كرد :در ايام باقيمانده از عمر فعاليت شوراي چهارم مثل همه چهار سال گذشته كميسيون هاي تخصصي شورا فعال بوده و جلسات مختلف نيز به موقع برگزار گردد تا به كار هاي مردم رسيدگي شود.

اين گزارش حاكي است در ادامه جلسه سيد مسعود مدينه نائب رئيس شوراي شهر ساري در خصوص پروژه هاي محوله به سازمان فاوا از جمله ساري كارت ،سامانه سيماك،طرح مميزي،نقشه برداري و فيبر نوري مباحثي را مطرح كرده و در مورد آنها از نماينده شهردار در جلسه و نيز مدير عامل سازمان فاوا توضيح خواست.

سپس فيض الله نفجم ديگر عضو شوراي شهر ساري با اشاره به برخورد هاي دوگانه اي كه در برخي مناطق شهرداري با تخلفات ساختماني مي شود تأكيد كرد:شهرداري در برخورد با اين تخلفات نبايد به گونه اي عمل كندكه شائبه يك شهر و دو قانون بوجود آيد بنابراين لازم است به شهرداران مناطق تاكيد شود در ارتباطات با تخلفات ساختماني ،قوانين و مقررات را بدون در نظر گرفتن موقعيت افراد ،يكسان و عادلانه اجرا كنند.

گفتني است در ادامه اين نشست ابتدا معاون مالي اداري شهرداري كه به نمايندگي از شهردار در جلسه حضور داشت و پس از آن،مدير عامل سازمان فاوا در مورد تذكرات و مباحث مطروحه از سوي اعضاي شورا توضيحاتي ارايه دادندو مقرر شد اين مباحث به دليل اهميت و به منظور رعايت مقررات و آئين نامه ها ،به صورت مكتوب به شهرداري منعكس و پاسخ ها نيز به صورت مكتوب به شورا ارايه شود.

در بخش پاياني نشست دويست و ششم شوراي شهر ساري،پرونده هايي كه پيش از اين در كميسيون هاي تخصصي بررسي شده بود ،مطرح گرديد و اعضاي شورا ضمن بحث و تبادل نظر در مورد آن ها تصميم گيري كردند.

1396/04/26 تاریخ:
91 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal