شرح اخبار
پيام رئيس شوراي شهر به شهردار ساري پيام رئيس شوراي شهر به شهردار ساري
بمناسبت روز شهرداري؛


ارتقاء سازماني و عملكردي شهرداري ساري در ايندوره بر كسي پوشيده نيست

با توجه به فرا رسيدن 14 تيرماه روز شهرداري ، رئيس شوراي اسلامي شهر ساري در پيامي به شهردار ، از زحمات او و همكارانش قدرداني نمود.

 به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري ، عليجان شمشيربند در پيام خود به مهدي عبوري شهردار ، ضمن قدرداني از تلاش هاي بي وقفه اين نهاد در راستاي توسعه و آباداني شهر مركز استان ، خدمات مطلوب شهرداري را ارج نهاد.

متن پيام رئيس شوراي شهر ساري بدين شرح است :

جناب آقاي دكتر عبوري

شهردار محترم و عملگراي ساري

با سلام و عرض خسته نباشيد به جنابعالي و همه كاركنان و كارگران زحمتكش شهرداري ، همانطوركه ميدانيد شهرداري نهادي است كه به جهت تنوع و تعدد ماموريتها و ارتباط گسترده اي كه با شهروندان دارد از جايگاه و پايگاه ويژه اي در اجتماع و همچنين در بين دستگاههاي خدمات رسان برخوردار مي باشد و همين موقعيت خاص ايجاب مي كند كه جامعه اعم از مسئولان و مردم ، ماهيت و كاركرد اين نهاد را با دقت و حساسيت افزونتري مورد توجه قرار دهند.

در همين راستا شوراي عالي انقلاب فرهنگي اگرچه ديرهنگام اما در اقدامي شايسته و بايسته ، روز 14 تير ماه را در سالنامه رسمي كشور تحت عنوان روز شهرداريها و دهياريها نامگذاري نموده تا فرصتي براي توجه بيشتر به نقش اين نهادها در توسعه جوامع شهري و روستايي كشور فراهم آيد .

بي شك شهرداري با عنايت به وظايف قانوني كه در راستاي ساماندهي امور مختلف شهر بر عهده دارد ، در سطح مديريت شهري و نيز در افكار عمومي از جايگاه والايي بهره مند است چراكه تشكيلات اين نهاد و نوع فعاليتهايي كه انجام ميدهد آنرا به زندگي روزمره شهروندان گره زده است و در مورد شهرداري ساري آنچه جلب توجه مي كند اين واقعيت است كه در دوره مديريت حضرتعالي شاهد ارتقاء روزافزون اين جايگاه و افزايش قابليتهاي شهرداري بوده ايم كه منشاء تحولات شگرف در اين شهر شده است و نكته مهم آنكه اين رشد در برخي زمينه ها اتفاقي كم نظير به شمار مي آيد . در حقيقت شهرداري مركز استان در 5 سال اخير بلحاظ سازماني و عملكردي يك روند جهشي را تجربه نموده بگونه اي كه امروز جزو شهرداريهاي شاخص كشور مي باشد و اين توفيق با در نظر گرفتن مشكلات و كاستيهايي كه پيش از اين شهرمان بدان مبتلا بوده دستاورد بزرگ و ذيقيمتي است .

اينجانب فرا رسيدن روز شهرداري را مغتنم شمرده ضمن قدرشناسي از همه زحمات و خدمات جنابعالي و همكاران پرتلاشتان در حوزه معاونتهاي پنجگانه ، مناطق سه گانه شهرداري و سازمانهاي ده گانه تابعه ، توفيق دوچندان و سربلندي شما را در خدمت رساني به مردم شريف و متدين ساري از خداوند منان مسئلت داشته و اميدوارم با استمرار تعامل و هم افزايي بين شوراي شهر و شهرداري و شهروندان ، ساري را آبادتر و توسعه يافته تر ببينيم ان شاء ا... .

                                                                                          عليجان شمشيربند

                                                                                رئيس شوراي اسلامي شهر ساري

 

1396/04/18 تاریخ:
39 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal