شرح اخبار
پيام شوراي شهر ساري پيام شوراي شهر ساري
به مناسبت عيد سعيد فطر

رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد فطر ، پيام تبريكي را  صادر كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري بخشي از اين پيام كه با قدرداني اعضاي شورا از مردم هميشه در صحنه و مشاركت جو بخاطر حضور گسترده و دشمن شكن در راهپيمايي عظيم روز قدس همراه بوده ، بدين شرح است :

عيد فطر ، عيد فضيلت و كرامت است و خداوند منان اين روز را از ميان ديگر ايام برگزيده تا بندگان شايسته اش را بر خوان كرم بي انتهاي خداوندگاري اش بنشاند . بنابراين عيد فطر فرصتي بزرگ براي عرض بندگي ، استغفار از خطاها و بهره گيري از لطف و كرم الهي است .

امام علي (ع) در خطبه يوم الفطر خطاب به مردم مي فرمايد : "عيد فطر روزي است كه نيكوكاران پاداش مي گيرند آنهم پاداشي به عظمت آمرزش لذا به جايگاه نماز عيد رهسپار شويد و از اين اجر بزرگ بهره ببريد ."

اينجانبان ضمن عرض تبريك و تهنيت اين عيد بزرگ به پيشگاه قطب عالم امكان حضرت ولي عصرامام زمان (عج) ، به محضر مقام معظم رهبري حفظه ا... تعالي  و عموم مسلمانان و نيز هم استاني هاي گرانقدر و همشهريان عزيز ، اميدواريم طاعات و عبادات همه عزيزان مقبول درگاه احديت قرار گرفته و اين آمادگي و اخلاص را در همه ما ايجاد كرده باشد تا با مسئوليت پذيري بيشتر ، عزمي راسخ تر و ايماني قوي تر به بندگان خدا خدمت كنيم و راه عبوديت را بهتر بپيمائيم . ان شاء ا... تعالي

روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري

 

1396/04/07 تاریخ:
10 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal