شرح اخبار
مردم ساري در راهپيمايي روز جهاني قدس : مردم ساري در راهپيمايي روز جهاني قدس :
اتحاد مسلمين رمز آزادي قدس شريف است

معمار بزرگ انقلاب اسلامي حضرت امام خميني رحمه ا... عليه كه ابتكار ماندگار نامگذاري آخرين جمعه ماه رمضان به عنوان روز جهاني قدس از معظم له مي باشد پيرامون ضرورت مداومت مردم ايران در حمايت از ملت مظلوم فلسطين فرمودند : تا شرك و كفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ، ما هستيم .

براي پاسداري از اين ميراث گرانبهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي ايران كه وحدت و انسجام ملت‌هاي مسلمان در برابر زورگويان از دغدغه هاي اصلي ايشان بود ، مردم ايران هرسال باشكوهتر و گسترده تر از قبل در راهپيمايي روز قدس شركت نموده و فرياد آزادي بيت المقدس را سر ميدهند . امسال نيز جمعه دوم تيرماه مصادف با 28 رمضان المبارك ( روز قدس ) به صحنه هاي حماسي از حضور دشمن شكن ايرانيان از جمله مازندراني هاي غيور و متدين در عرصه حمايت از مظلوم و ستيزه با ظلم و ظالمين تبديل گرديد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري ، اقشار مختلف مردم ساري نيز در صفوف بهم فشرده ي راهپيمايي عظيم روز قدس ، با شعارهاي كوبنده ي خويش تلاش صهيونيست ها براي نابودي هويت تاريخي و تمدني قدس شريف و بازداشتن ملت مظلوم فلسطين از خط پايدار مقاومت را خيالي خام خواندند.

بر اساس اين گزارش مردم روزه دار ساري اعم از زن و مرد و پير و جوان دوشادوش يكديگر با فرياد مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل ، حمايت خود از ملت تحت ستم فلسطين را اعلام نمودند و در قطعنامه پاياني تاكيد كردند : براي ريشه كني ظلم و تجاوز و كشتار مردمان بي دفاع لازم است مسلمانان ، اين پيروان دين رحمت و عدالت و اين امت پيامبر مهرباني و عطوفت با همدلي و خروش يكپارچه عليه ظلم و بيداد، ظرفيت و انسجام و اتحاد خويش را نشان دهند تا ان شاء الله در آينده نزديك شاهد محو و نابودي زائده دروغين و جعلي صهيونيستي از صحنه جغرافيا و طلوع صبح اميد در سرزمين فلسطين  باشيم.

 

1396/04/03 تاریخ:
18 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal