شرح اخبار
ليالي قدر ، اوج پرگشودن در فضاي عبوديت ليالي قدر ، اوج پرگشودن در فضاي عبوديت
دل را ز شرار عشق سوزاند علي (ع) يك عمر غريب شهر خود ماند علي (ع)

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر ساري ، رئيس و اعضاي اين شورا در پيامي به شرح زير ليالي پرفضيلت قدر را گرامي داشتند :همزماني ايام ضربت خوردن و شهادت مظلومانه حضرت مولي الموالي امام علي (ع) با ليالي قدر ، عظمت و اعتبار ويژه اي به اين بخش از ماه پرفضيلت رمضان بخشيده است .

در شب هاي  قدر كه شب هاي سرنوشت است، ناگاه لرزه اي در ظلمت اين شبهاي پيوسته حادث مي شود كه همه خواب ها را بر مي آشوبد و انقلابي درعمق جانها و جوششي در قلب ها و وجدانها ايجاد مي كند.

آري ، شب هاي قدر ، شب هاي  سرنوشت و شب هاي ارزش اند كه بخون پاك فرق مبارك مولاي متقيان رنگ شيدايي گرفتند تا به يادمان بياورند كه اگر تمام لحظات ما دردامان دين رهايي بخش اسلام و درچارچوب موازين و مباني انسان ساز آن سپري شود و دررابطه با خدا ،راه دوستي و بندگي را بپيمائيم و اهل حق و حقيقت و ولايت باشيم ، تقدير ما هم به ارزش ها گره خواهد خورد و چه بسا اين تقدير به مودت مولا علي (ع) توشيح شود .

ضمن گراميداشت شبهاي قدر و آرزوي توفيق بهره گيري از آنات و لحظات اين ايام و ليالي پر فيض براي همشهريان عزيز روزه دار ، فرارسيدن ايام ضربت خوردن و شهادت امير مومنان حضرت علي بن ابيطالب (ع) را به همه رهروان طريق شيدايي و محبان حيدر كرار تسليت عرض مي نمائيم .

روابط عمومي شوراي اسلامي  شهر ساري 

1396/03/22 تاریخ:
10 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal