شرح اخبار
علي اكبر زليكاني عضو شوراي شهر ساري: علي اكبر زليكاني عضو شوراي شهر ساري:
استفاده از نيرو هاي خوش فكر در مسئوليت هاي شهرداري به نفع شهر است

علي اكبر زليكاني عضو شوراي اسلامي شهر ساري درجلسه عصر چهارشنبه 17/3/96 اين شورا حوادث تروريستي در تهران را محكوم كرد و گفت:اگر شهداي عزيز مدافع حرم نبودند چه بسا حوادث بزرگ تري از اين دست رخ مي داد.

وي با بيان اينكه امنيت و اقتداركشورمان را مرهون اين شهدا و خانواده هاي معظم آن ها هستيم كه داغ فراق فرزندان خود را صبورانه تحمل مي كنند ,افزود:شايد اين حوادث باعث شود قدر نعمت بزرگ امنيت و آرامش را بيشتر بدانيم.

زليكاني خاطرنشان كرد:تمام جرياناتي كه در منطقه رخ مي دهد يك هدفش ايران اسلامي است اما اين حركات بزدلانه خيلي ارزش ندارد و نيرو هاي مقتدر امنيتي ما قدرت خود را بخوبي نشان دادند.

وي در بخش ديگري از سخنانش از حضور گسترده و معنا دار مردم در انتخابات 29 ارديبهشت تشكر كرد و در خصوص مسايلي كه حول و حوش انتخابات ساري بوجود آمد ,اظهار داشت: انتخابات اين دوره شورا در ساري بدتر از دوره هاي قبل نبود و اتفاقاتي هم كه افتاد عجيب نبود و بايد گفت كليت انتخابات سالم بود.

زليكاني تصريح كرد: عده اي دنبال ابطال انتخابات هستند كه البته اين اتفاق نمي افتد چون مستنداتي وجود ندارد.

وي گفت:البته بنده همواره به ارزش هاي انقلاب و نظام اسلامي پايبند بوده و هستم و هميشه در همين مسير حركت كردم و آرزويم شهادت در راه اعتلاي نظام و كشور اسلامي است به همين دليل آن رأي كه از طريقي غير از دستان مردم به من برسد را نخواسته و نمي خواهم.

عضو شوراي شهر ساري در پايان از اهتمام معاون خدمات شهري شهرداري در جهت پيشبرد خلاقانه امور محوله تشكر و تاكيد كرد:از آقاي معيل به عنوان يك نيروي خوش فكر بايد استفاده شود.

زليكاني تاكيد كرد: من به هيچ كس بدهكار نيستم و فقط به مردم شهرم بدهكارم بنابراين اگر از معيل دفاع مي كنم احساس مي كنم در حقش ظلم شده چون هيچيك از ما از اشكال و كاستي مبّرا نيستيم اما نبايد با گفتن اين كه فلاني انتخابات را مهندسي كرد بي جهت او را بزرگ كينم زيرا هيچ كس نمي تواند چنين كاري انجام دهد.

1396/03/18 تاریخ:
45 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal