شرح اخبار
محمد حسن محمدي كيادهي عضو شوراي شهر ساري: محمد حسن محمدي كيادهي  عضو شوراي شهر ساري:
شهردار براي تصدي مسئوليت ها از نيروي شهرداري استفاده كند

محمد حسن محمدي كيادهي عضو شوراي اسلامي شهر ساري با محكوم كردن تحركات بزدلانه دشمنان در حادثه تروريستي تهران,ياد شهداي مظلوم مدافع حرم را گرامي داشت و افزود:بنا داشتم در اين جلسه مسايلي را پيرامون انتخابات بيان كنم ولي با توجه به وقوع حادثه مزبور,از تصميم خود منصرف شدم و فقط به بيان كلياتي در اين زمينه اكتفا مي كنم.

محمدي كيادهي كه عصر چهارشنبه در دويست و چهارمين جلسه شوراي شهر ساري سخن مي گفت ,اظهار داشت:بنده 8 ماه قبل اعلام كردم كه عده اي در حال مهندسي انتخابات هستند در آن زمان نظر ها به جريان خاصي معطوف شده بود در حاليكه عده اي در داخل خودمان مشغول نوع ديگري از مهندسي شدند كه برخي پرسنل ارشد شهرداري نيز در آن نقش داشتند و نتيجه آن باعث سرشكستگي ساري شد .

وي تصريح كرد:به نظرم  در اين شرايط لازم است 3 حركت حمايت از ابطال انتخابات,معرفي متخلفين به محاكم براي مجازات و محكوم كردن رسمي آن ها تا عبرت ديگران شوند و ابقاي آقاي عبوري به عنوان شهردار بدون وجه سياسي دنبال شود.

محمدي كيادهي در ادامه از بكارگيري نيرو هاي خارج از شهرداري براي تصدي مسئوليت ها انتقاد و تاكيد كرد:در شهرداري نيروي هاي خوبي وجود دارند و شهردار مي تواند از آن ها در مسئوليت هاي مختلف استفاده كند و لذا آوردن نيرو از جاهاي ديگر ضرورتي ندارد.

1396/03/18 تاریخ:
40 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal