شرح اخبار
محمد حسن محمدي كيادهي عضو شوراي شهر ساري: محمد حسن محمدي كيادهي عضو شوراي شهر ساري:
كانال تلگرامي مخرب چرا برغم ارتكاب جرائم آشكار مورد پيگرد قرار نمي گيرد/ديگر سكوت را جايز نميدانيم

محمد حسن محمدي كيادهي عضو شوراي شهر ساري با اشاره به فعاليت مجرمانه يك كانال تلگرامي عليه مديران ،افزود:گروهي با راه اندازي يك كانال تلگرامي و با پنهان شدن پشت حصار نامرئي فضاي مجازي ،از قبيح ترين كارها براي تخريب مديران شهري و برخي ديگر از افراد مسئول فروگذار نيستند وتداوم اين نوع فعاليت مخرب و تشديد هجمه ها با بكار گيري زشت ترين الفاظ،توانمندي دستگاههاي مسئول در پيگيري و تعقيب دست اندركاران اين كانال را زير سوال برده است.

وي ادامه داد:اين كانال كه حتي بردن نام آن توهين به نعمت "بيان" مي باشد،مدتهاست با استفاده از عناوين صد در صد مجرمانه نظير تهمت و افترا به مديران،افشاي اسناد طبقه بندي شده ،استفاده از نظر سنجي هاي مجعول و توهين و هتاكي ضمن هتك حيثيت مديران ،باعث تشويش اذهان عمومي شده است و شگفتا كه مورد پيگرد قرار نمي گيرد.

محمدي كيادهي خاطر نشان كرد:يك كانال تلگرامي به راحتي مقامات جامعه اسلامي از اعضاي شورا و شهردار گرفته تا مدير كل بازرسي را مورد تهمت قرار مي دهد و سوال ما از مقامات مسئول به ويژه دادستان محترم (كه البته همواره در پيگيري مسايل پيشقدم هستند و بايد از ايشان تشكر كنم)اين است كه چرا در اين مساله مهم ورود نمي كنند؟آيا مقامات اميني و انتظامي نمي توانند به دست اندركاران و گرادنندگان مجرم اين كانال دست پيدا كنند؟

وي همچنين به عملكرد در خور تقدير پليس فتا اشاره كرد و پرسيد:پليس فتا كه در پيگيري جرائم سايبري موفق عمل مي كند و در موارد متعدد براي آگاهي دادن به شهروندان در خصوص عناوين مجرمانه و مخاطرات آن اطلاعيه مي دهد،چرا در مورد فعاليت غير قانوني و مجرمانه اين كانال اقدامي نمي كند؟ اگر بلحاظ فني نمي تواند به  اين كانال دست يابد حداقل اطلاعيه اي در مورد غير قانوني بودن آن بدهد.

عضو چهار دوره شوراي شهر ساري با اشاره به اين كه عدم پيگرد اين قبيل مجرمان پيامد هاي سوء و مخاطره آميزي خواهد داشت،تصريح كرد: در اين صورت ممكن است حاشيه امني براي خود متصور شده و فردا به مقامات بالاتر و مسئولان عاليرتبه  نظام توهين كنند.

وي با تاكيد بر اين كه ما به قدرت دستگاههاي اطلاعاتي و امنيتي كشور اطمينان داريم ابراز اميدواري كرد چنين مجرماني فرصت تكرار و تداوم اقدامات مجرمانه و مخرب پيدا نكنند.

محمدي كيادهي يادآور شد:چگونه است كه يك زماني استعفاي شهردار را امنيتي تلقي مي كنند ولي در مورد اين همه هجمه و هتاكي كاري صورت نمي گيرد.

وي گفت:به شهردار محبوب مردم يك شهر بازشت ترين اشكال توهين مي كنند مگر آقاي عبوري از خانواده شهدا نيست چرا در مقابل هجمه به خانواده شهيد سكوت مي كنند ،چه اتفاقي در شهر در شرف وقوع هست؟ما از حضرت آيت الله طبرسي نماينده محترم ولي فقيه در استان كه همواره حامي مردم هستند مي خواهيم در اين مورد واكنش نشان دهد.

وي افزود:اگر ما تاكنون در مقابل اين هجمه ها سكوت كرديم بخاطر نظام اسلامي بود و ديگر سكوت را جايز نمي دانيم.

محمدي كيادهي در بخش ديگري از سخنانش به برگزاري نشست هم انديشي دوستداران ساري با محوريت حضرت آيت الله طبرسي اشاره كرد و گفت: نفس اين كار خوب است در اين جلسه نماينده محترم ولي فقيه و مدعوين در حمايت از جريان عملگرايي و عملكرد شهردار صحبت هايي كردند و از كاركرد مديران شهري ابراز رضايت نمودند و معتقدم همه ما بايد دركنار حضرت آيت الله طبرسي نداي وحدت سر دهيم و از تدبير ايشان در همگرايي براي ساختن شهر حمايت كنيم.

وي همچنين از پيشنهاد مهندس زليكاني مبني بر برگزاري جلسات پرسش و پاسخ استقبال و پيشنهاد كرد اين جلسات در محله ها و مناطق مختلف شهر برگزار گردد.

محمدي كيادهي در خاتمه ياد و خاطره شهداي واقعه خونين 18 دي ماه سال 1357 ساري را گرامي داشت و افزود:شايسته است در سالگرد اين واقعه در مراسمي از خانواده هاي معظم اين شهدا تجليل شود.

1395/03/16 تاریخ:
81 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal