شرح اخبار
در نشست هم انديشي شهردار و اعضاي شوراي شهر كياسر با رئيس شوراي شهر ساري مطرح شد : در نشست هم انديشي شهردار و اعضاي شوراي شهر كياسر با رئيس شوراي شهر ساري مطرح شد :
شكوفا سازي ظرفيت هاي بومي بهترين راهبرد توسعه است

شهردار و اعضاي شوراي شهر كياسر با حضور در دفتر رئيس شوراي شهر ساري در مورد مسايل شهري و زمينه هاي همكاري با وي به بحث و گفتگو نشستند .

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري در اين نشست اعضاي شوراي شهر كياسر ازتلاش هايي كه شوراي شهر ساري در جهت كاهش اثرات زيست محيطي و حل مشكل زباله در دستور كار دارد ، قدرداني نموده و تصريح كردند :آنچه بعضاً بصورت نقدهاي غير اصولي در فضاي مجازي پيرامون مساله زباله صورت مي گيرد ، نظر اعضاي شورا نيست بلكه شوراي شهر و شهرداري كياسر خواهان حل اصولي و قانوني اين معضل مي باشند .

در اين جلسه اعضاي شوراي تنها شهر چهاردانگه به اقدامات قابل توجهي كه به رغم محدوديت هاي اعتباري در اين دوره از فعاليت شورا و شهرداري در شهر كياسر صورت گرفته اشاره و تاكيد كردند: نگاه حمايتي شوراهاي فرادستي به شوراهاي فرودستي مي تواند به روند توسعه سرعت ببخشد.

به گفته ي آنان همان طور كه توسعه شهرستان ساري در گرو توسعه شهر ساري است ، توسعه و آباداني بخش چهاردانگه نيز منوط به توسعه شهر كياسر مي باشد .

بر اساس اين گزارش در ادامه شهردار كياسر نيز اظهار داشت : كياسر از محور جنوب پيشاني شهرستان مركز استان محسوب مي شود و عمران و آباداني آن به نفع شهرستان خواهد بود .

انتظاري با بيان اين كه برخي اعتبارات دولتي از جمله بودجه مربوط به حوادث غير مترقبه به كياسر داده نمي شود ، افزود : اين شهر بلحاظ منابع درآمدي ضعيف است با اين وجود معتقدم اقداماتي كه در اين دوره صورت گرفت با همه سالهاي قبل از آن برابري مي كند و به شكر خدا پروژه هاي خوبي اجرا شده ومي شود  ازجمله پروژه در دست اجراي اتوبان ورودي شهر كه به نظرم بزرگ ترين پروژه استان مي باشد بنابراين از نخبگان شهر انتظار مي رود با حمايت خود زمينه ساز استمرار اين روند رو به رشد شوند .

پس از سخنان مديران شهري كياسر ، رئيس شوراي شهر ساري نيز در سخناني توفيقات دوره چهارم فعاليت شوراي شهر ساري و شهرداري اين شهر را حاصل شيوه مديريتي دانست كه عملگرايي و مديريت جهادي از شاخص هاي آن است .

شمشيربند با ارايه گزارشي از روند ارتقاء بودجه شهرداري ساري و تحولاتي كه به مدد آن در مركز استان ايجاد شد تاكيد كرد : با عملكرد خوب هم مشاركت شهروندان و هم حمايت و همراهي مسئولان را مي توان جلب كرد .

وي سپس به اقدامات مديران شهري ساري در راستاي حل مشكل زباله اشاره كرد و گفت : روحيه عملياتي شورا و شهرداري باعث پيشرفت هاي چشمگيري در اجراي پروژه نيروگاه زباله سوز شد و با بودجه اي كه اخيرا جذب گرديد و با پيشرفت هاي حاصل شده تصور مي شود تا پايان سال 96اين پروژه به بهره برداري برسد .

رئيس شوراي شهر ساري در پايان براي ايجاد منابع درآمدي به مديران شهري كياسر پيشنهاداتي بشرح زير داد :

1-شكوفا كردن استعدادها و مراكز توريست پذير كياسر مثل درياچه سورت و منطقه چورت

 2-توجه به توليدات باغي بسيار مستعد منطقه و برپايي جشنواره هاي مربوط به آنها

3-برپايي همايش مديران و شخصيت هاي كياسري كه در نقاط مختلف كشور مصدر و منشاء خدماتي هستند و استفاده از اين پتانسيل به نفع توسعه شهر كياسر.

در خاتمه مقرر شد اين جلسات هم انديشي در فواصل زماني معين تكرار شود .

8hf7_jalase.jpg 
 
1395/10/12 تاریخ:
44 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal