شرح اخبار
يادداشتي ازمسعود پيري عضوشوراي اسلامي شهر ساري : يادداشتي ازمسعود پيري عضوشوراي اسلامي شهر ساري :
روزبصيرت و ميثاق باولايت ، بازآفريني انقلاب اسلامي

انقلاب اسلامي تبلور خواسته ها و آمال مردمي بود كه از پس رنجهاي فراوان و چيرگي صدها ساله استبداد و نيز استعمار در روزگار معاصر ، تحت زعامت يك رهبر شجاع ، بي نظير و عارف به جوش و خروش آمدند و طومار حاكميت ظلم و جور را درهم پيچيدند . بي شك درباره انقلاب اسلامي و چگونگي پيدايش و به ثمر نشستن آن مي توان هزاران نوشته را مرور كرد و صدها كتاب را به زيور طبع آراسته نمود اما آنچه اين روزگار به آن نياز دارد ، در كنار بازگويي و روشنگري در پيدايي و پديد آمدن انقلاب اسلامي ، مقاومت و از خودگذشتگي و ايثار مردم شريف ايران و رهبري بنيانگذار آن و همچنين تداوم هدايت جامعه انقلابي در قامت رهبري معظم و جانشين صالح و خلف امام راحل است . اگر توطئه هاي گوناگون عوامل رژيم گذشته و همسويي فرصت طلبان برآمده از شرايط انقلابي و نيز انقلابي نماهايي كه بعضاً در اركان نظام جا خوش كرده بودند به اين ليست مطول افزوده شود ، ناگزير بايد گفت كه پايداري انقلاب شكوهمند اسلامي تنها يك معجزه درسايه سار نظام ولايي و توسل به ساحت حضرت ولي عصر ارواحنا فداه بوده است . اين اعتقاد مردم انقلابي است كه اين سرزمين صاحبي دارد و با انديشه هاي ناب مقام عظماي ولايت اداره ميشود تا به انقلاب عظيم مهدي موعود (عج) اتصال يابد.

حضرت امام خميني(ره) در زمان حيات سراسر نورخود همواره تاكيد مي فرمودند كه حفظ نظام و انقلاب از اوجب واجبات است . اين كلام ، ساده نيست بلكه ندايي است بيرون آمده از حنجره بزرگمردي كه بر قلب هاي ايرانيان اميربود و حق ولايت و رهبري را تام و تمام در اخلاص عارفانه نهاد و پدرانه ايران را ازچنگال رژيم فاسد پهلوي و استعمارجهاني ، بويژه درراس آن امريكاي جنايت پيشه رهانيد . اما رنجها و پايمال كردن حقوق ملت ايران و دشمني بي پايان اربابان قدرت در جهان همچنان ادامه يافت و در مقابل ، جامعه انقلابي ايران با تمام وجود انقلابي ماند و با هدايت رهبري معظم انقلاب (مدظله العالي ) در صف نخست مبارزه و پايداري در برابر استكبار جهاني ايستاد تا درخت انقلاب اسلامي به سروي تنومند و سربلند بدل شد .گرچه در برهه اي از زمان به حوادث و آفاتي دچار شد اما بيداري اسلامي و مقاومت در برابر بي تدبيري و ساده لوحي موجب شد تا هرروز نظام مقدس جمهوري اسلامي از پس اين توطئه ها پيروز درآيد و بيش از پيش اقتدار يابد . فتنه گري اجانب و هوچي گري عوامل داخلي بيگانگان در مجموعه حوادث سال 1388 درس هاي بسياري براي جامعه انقلابي ايران به همراه داشت و البته آزمون سختي براي مردم و مسئولان ما بود كه بفرموده حضرت آقا مي بايست همواره هوشيار باشند و دشمن را دست كم نگيرند .

درصحنه بودن ملت شريف ايران و بيعت مجدد با معظم له در دي ماه 88 موجب شد تا بازدودن غبار انديشه هاي بيگانه و عوامل شكست خورده داخلي ، انقلاب اسلامي گردنه سخت ديگري را پشت سر بگذارد و نشان دهد كه با اين ملت قدرشناس و ولايي مي توان اميدوار بود كه هيچ قدرتي را ياراي به بند كشيدن مجدد ايران و ايرانيان نيست .

1395/08/07 تاریخ:
72 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal