شرح اخبار
مدينه نائب رئيس شوراي شهر ساري تاكيد كرد: مدينه نائب رئيس شوراي شهر ساري تاكيد كرد:
ضرورت مساعدت به شهرك صنعتي در ازاي استقرار كارخانه زباله سوز

سيد مسعود مدينه نائب رئيس شوراي شهر ساري از مساعدت به شهرك صنعتي مصطفي خميني در ازاي استقرار كارخانه زباله سوز دفاع كرد.

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري،مدينه در جلسه اخير شورا به توافقنامه سال 90 شهرداري ساري با مسئولان شهرك صنعتي درخصوص تقبل بخشي از خدمات مورد نياز شهرك از سوي شهرداري در ازاي استقرار كارخانه زباله سوز اشاره كرد و گفت :استقرار يك واحد صنعتي دريك محيط اعم از شهرك صنعتي يا خارج از آن، بالطبع تبعاتي براي همجوار ها و همسايگان دارد و لذا عرف است كه آن واحد صنعتي يك سري خدمات به مجموعه محل استقرار ارايه مي كند و كارخانه زباله سوز نيز به عنوان يك واحد صنعتي از اين امر مستثني نيست.

وي افزود:بر اين اساس در زمان اختصاص بخشي از اراضي شهرك صنعتي مصطفي خميني براي احداث كارخانه زباله سوز ،شهردار وقت متعهد شد خدماتي نظير موزائيك كاري و ايجاد جداول،ايجاد فضاي سبز و رفت و روب و حمل زباله و اختصاص خودروي آتش نشاني را تقبل نمايد و اكنون با توجه به پيشرفت قابل توجه پروژه،لازم است روند ارايه اين خدمات شروع شود.

نائب رئيس شوراي شهر ساري خاطرنشان كرد: در همين رابطه اخيراً به اتفاق تعدادي از همكارانم بازديدي از شهرك صنعتي داشته و پاي صحبت هاي هيأت امناي شهرك نشستيم و با توجه به جميع جهات به نظرم توافقنامه مزبور مي بايست با عنايت به مايحتاج شهرك اجرايي شود.

وي با تاكيد بر اين كه ما بايد به توافقات قبلي احترام بگذاريم ،گفت:اگر چه بر اساس مطالعات انجام شده و نوع طراحي  سيستم ، آلايندگي كارخانه زباله سوز كم هست ولي بهر حال سرمايه گذاران مستقر در شهرك دغدغه دارند واين دغدغه را بايد درك كرد چرا كه حدود 2-3 هزار ميليارد حجم سرمايه گذاري در اين شهرك مي باشد كه عمدتاً بومي و متعلق به ساري است.

مدينه با بيان اين كه خدمات  ياد شده در قبال استقرار و فعاليت كارخانه زباله سوز ،از يك سطح معمولي و مطابق با عرف برخوردار مي باشد ،افزود:شهرداري طي سال هاي اخير سطح  وسيعي از خدمات شهري را حتي در مناطق حاشيه ارايه مي دهد و به عنوان نمونه محور دريا را بلحاظ خدمات آتش نشاني تحت پوشش دارد .و مي تواند اين خدمات را به شهرك نيز تسري دهد.

نائب رئيس شوراي شهر ساري ياد آور شد:با عنايت به پيشرفت فيزيكي پروژه زباله سوز ، هيأت امناي شهرك صنعتي انتظار دارند روند خدمات توافق شده از هم اكنون آغاز شود و به نظر بنده توقع معقولي است.

شايان ذكر است اين موضوع در قالب طرحي از سوي شهرداري به شورا ارايه شده بود كه در همين جلسه و در پي سخنان نائب رئيس شورا از سوي اعضاي اين نهاد مصوب گرديد.                                         
1395/01/04 تاریخ:
79 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal