شرح اخبار
پرويز شعباني عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري جويا شد ؛ پرويز شعباني عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري جويا شد ؛
علل تاخير در اجراي پاركينگ طبقاتي ساري

عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري با قدرداني از مجموعه شهرداري بخاطر اجراي پروژه هاي بزرگ و متعدد و انجام كارهاي سنگين ، درخصوص تلاش افزون تر در زمينه خدمات پرسنلي بويژه حل مشكل بيمه مكمل تذكر داد .

به گزارش روابط عمومي شوراي شهر ساري ، پرويز شعباني در جلسه 194 شورا كه با حضور شهردار برگزار شد، علل تاخير در اجراي پروژه پاركينگ طبقاتي را جويا شد و گفت : شايعاتي در اين رابطه مبني بر نشست زمين مطرح بوده اما ظاهراً پيمانكار مربوطه دليل تاخير را مشكل برق اعلام كرد . از آنجا كه اين پروژه از ابتدا پيشرفت خوبي داشته بايد تلاش كرد تا با رفع موانع ، زمينه اتمام آن فراهم گردد .

وي در بخش ديگري از سخنانش به پروژه زيرگذر پل گردن اشاره كرد و گفت : اجراي اين پروژه و اتصال بلوار داراب به منطقه بلوار كشاورز اقدام خوبي است اما به نظرم در صورت بازگشايي ادامه مسير پل كابلي ، اين زيرگذر پاسخگوي ترافيك نخواهد بود و بايد روي احداث روگذر در اين مسير مطالعه شود .

شعباني يادآور شد : اهالي روستاهاي جنوب ساري در قسمت هاي مختلف از جمله مناطق شمالي و مركزي شهر ساكن هستند و لذا نبايد تصور كرد كه آمد و شد از زيرگذر ياد شده مختص جمعيت جنوب شهر هست بلكه بخش زيادي از جمعيت شهر ناگزير از تردد از اين معبر خواهند بود به همين جهت زيرگذر پل گردن يك پروژه شهري است و اگر بخواهيم آينده نگرانه قضاوت كنيم حالت مسكن براي ترافيك خواهد داشت .

عضو هيأت رئيسه شوراي شهر ساري همچنين بر ضرورت همكاري دولت و نمايندگان براي اتمام پروژه زباله سوز به منظور حل معضل زباله تاكيد كرد.

1395/06/02 تاریخ:
113 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal