شرح خبر
رويدادهاي خبري منطقه 2 در هفته گذشته رويدادهاي خبري منطقه 2 در هفته گذشته
روابط عمومي شهرداري منطقه دو ساري در راستاي اطلاع رساني جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه دو پرداخته خواهد شد

 
 

امام رضا(ع): هركس كه عاشورا ، روز مصيبت ، اندوه و گريه اش باشد ، خداوند روز قيامت را براي او روز شادي و سرور قرار مي دهد.

همزمان با فرارسيدن عاشوراي حسيني، شهرداري منطقه دو با بسيج پرسنل خود و مناسب سازي فضاي شهري ميزبان سوگواران و عزاداران حسيني بود.

واحدهاي مختلف شهرداري با مساعدت شهردار محترم منطقه ، اقدام به برپايي ايستگاه صلواتي و پذيرايي از عزاداران نمودند. همچنين با بهسازي حوضچه و نصب المان در ميدان امام حسين(ع) ، نصب پرچم هاي عزاداري ، بنرهاي بزرگداشت ايام فضاي شهر را آماده ميزباني از عزاداران سيّد و سالار شهيدان كردند.

لازم به ذكر است از ساعات اوليه صبح عاشورا تا شام غريبان ، پرسنل حسيني منطقه در محدوده ميدان امام حسين(ع) مستقر شدند تا به صورت شايسته از خيل عظيم و گسترده عزاداران استقبال و پذيرايي نمايند.

همچنين طبق روال سالهاي گذشته اهداء خلعت توسط دكتر عبوري به هيات هاي مذهبي انجام گرفت.

 

 

شهادت امام عابدان و عارفان تسليت باد

امام سجاد(ع) احياگر نهضت حسيني، پاسدار وحي نبوي، خط علوي، شور حسيني و زنده كننده فرهنگ عاشورا بود و نقش كليدي و راهنماگرايانه آن حضرت در برهه زماني بسيار تاثيرگذار و راه گشا بود.

امروز غم بزرگ و جانكاهي در خود نهفته دارد. روزي كه در آن آزادگان و حق طلبان به سوگ مردي بزرگ از تبار مناديان حق نشستند و در رثاي امامي مظلوم زانوي غم در بغل گرفتند.

12 محرم ، سالروز شهادت غمبار و حزن انگيز وارث دشت كربلا و حماسه بزرگ عاشورا، امام عابدان و عارفان، بزرگ مرد مناجات، امام زين العابدين(ع) به عاشقان و دلسوختگان بارگاهش تسليت باد.

 

 

فعاليت واحد دفتر فني در سطح منطقه دو

در ادامه اجراي عمليات آسفالت در كوي بهار واقع در اِرم و همچنين سنگ فرش انتهاي خاقاني تا ابتداي خيابان ملت به همّت واحد دفتر فني صورت پذيرفت .

 

 

السّلام عليك يا ابا عبدالله الحسين عليه السّلام

برگزاري زيارت عاشورا به همّت واحدهاي شهرداري منطقه 2 در نمازخانه

به مناسبت ايّام محرّم مراسم زيارت عاشورا همراه با عزاداري و نوحه سرايي در دهه اول محرّم صبح ها در نمازخانه شهرداري منطقه 2 برگزار گرديد.

ضمناٌ بانيان و صاحبان نذور جهت پذيرايي در اين مراسمات بر عهده واحدهاي بايگاني ، اجرائيات ، اداراي ، كارگزيني ، كنترل و نظارت ، مميزي ، مطالبات ، حقوقي و تأسيسات بوده است .

 

 

سيّد كمال آقا ميري : ميزباني شايسته از عزاداران حسيني توسط شهرداري منطقه دو صورت گرفت.

مهندس سيّدكمال آقا ميري شهردار منطقه دو در گفت وگويي ضمن تسليت ايام سوگواري سيّد و سالار شهيدان با تشريح برنامه هاي انجام شده در ايام محرم اظهار كرد : از روزهاي آغاز ماه محرم براي برپايي هر چه با شكوه تر مراسم روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني واحد هاي شهرداري منطقه دو فعاليت خود را آغاز نمودند وطي جلسات متعدد بر نامه ها و وظايف واحد هاي مختلف بررسي گرديد.

شهردارمنطقه دو خاطر نشان كرد : حضور مستمر و نظارت دائم معاونين ، مسئول حراست ، مسئول امور اداري و پرسنل روابط عمومي و تلاش شبانه روزي واحدهاي زيباسازي ، تأسيسات ، واحد عمران ، اداره خدمات شهري و خدمات اداري سبب برگزاري هر چه با شكوه تر و منظم تر امورگرديد.

در ادامه مهندس سيد كمال آقا ميري خاطر نشان كرد : براي اولين بار ايستگاه صلواتي منطقه دو،در ورودي شهرداري داير شد و طي يك هفته پذيرايي از خيل عظيم و گسترده عزاداران را بر عهده داشت.

همچنين سنت اهداء خلعت مطابق سالهاي قبل توسط دكتر عبوري ، اعضاي شوراي شهر، مهندس سيّد كمال آقا ميري ، معاونين و مسئولين منطقه دو به ذاكرين اهل بيت انجام شد.

شهردار منطقه دو در پايان از تمامي پرسنل خدوم و زحمتكش شهرداري منطقه دو كه به صورت شبانه روزي ميزبانان شايسته اي براي شهروندان عزادار و هيات هاي مذهبي بودند تشكر و قدرداني نمود.

 

 

تقدير و تشكر اهالي و ساكنين كوي زعفرانيه از سيّد كمال آقاميري

اهالي و ساكنين كوي زعفرانيه واقع در كمربندي غربي به دفعات تقاضاي نصب پل روگذر عابر پياده در مقطع عرضي كمربندي غربي را داشته ايم. معروض مي داريم با توجه به تلاش هاي ارزنده برادر ارزشي شهردار محترم و پرتلاش منطقه 2 در روز چهارشنبه مورخ 12/7/96 بدينوسيله از مديريت جهادي و ايشان در تسريع در جا به جايي شبكه برق كمال تشكر و حق شناسي را داريم.

 

 
1396/07/15 تاریخ :
33 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal