شرح خبر
مديرعامل سازمان عمران شهرداري:
پياده رو سازي با طراحي ويژه جهت تسهيل در عبور و مرور افراد توانخواه
پياده رو سازي با طراحي ويژه جهت تسهيل در عبور و مرور افراد توانخواه

كمال آقاميري با تأكيد بر تسهيل عبور توانخواه در پياده روهاي شهر اظهار داشت : در اجراي پروژه پياده رو سازي معابر ، طراحي ويژه اي جهت عبور و مرور توانخواه در نظر گرفته شده و عملياتي گرديده است.


 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ، سيد كمال آقاميري مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري با اشاره به استمرار نهضت پياده روسازي در شهر ساري اظهار داشت : تيم هاي عملياتي  سازمان عمران در حال اجراي پياده روسازي در بيست متري اول خيابان پيام نور، بلوار امام هادي و بلوار طالقاني بوده و پيشتر نيز اين پروژه در خيابان امامزاده عباس، مسيرهاي رفت وبرگشت بلوار فرح آباد ، بلوار ارتش، بلوار امام هادي و خيابان آزادي اجرايي شده است.

 

وي با بيان اينكه عدم توجه كافي به مسير عابرين پياده در طرح هاي شهري و وضعيت نابسامان شبكه معابر و پياده روها، از مسائلي است كه دامن گير شهرهاي امروزي شده است افزود: نگاه  مديريت شهري در بحث نيازسنجي پروژه هاي عمراني به گونه اي است كه نياز شهروندان  عملياتي گردد  و با تأكيد مهدي عبوري شهردار ساري مبني بر روان سازي و تسهيل  رفت و امد  شهروندان در معابر ، پروژه پياده روسازي و بهسازي مسيرها در دستور كار قرار گرفته و اجرايي گرديده است.

 

آقاميري با اشاره به اجراي عمليات پياده روسازي در سال گذشته ، يادآور شد: از ابتداي سال تاكنون در بيش از 20 نقطه شهر مانند خيابان آزادي، ميدان فرح آباد، بلوار كشاورز، خيابان رودكي عمليات پياده روسازي اجرايي گرديده  كه علاوه بر روان سازي مسير عبور عابرين، در زيبايي منظر شهري نيز تأثيرگذار بوده است .

 

مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري با تأكيد بر تسهيل عبور توانخواه در پياده روهاي شهر ، خاطر نشان كرد : در اجراي اين پروژه طراحي ويژه اي جهت عبور و مرور معلولان در نظر گرفته شده و عملياتي گرديده است.

1396/05/16 تاريخ :
173 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal