شرح خبر
پيام شهردار ساري به مناسبت عيد نوروز:
پيام شهردار ساري به مناسبت عيد نوروز:

مهدي عبوري شهردار ساري به مناسبت فرا رسيدن نوروز باستاني با صدور پيامي اين ايام را تبريك گفت.


هواللطيف

          ز كوي يار مي‌آيد نسيم باد نوروزي                                      از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي

 

فرارسيدن بهار طبيعت و بهار دلها ، نوروز باستاني كه بيانگر نو شدن و نشانه اعتدال هستي مي باشد را صميمانه به همه هم ميهنان عزيزم به ويژه شهروندان ساروي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و سلامتي ، سربلندي ، بهروزي و نيكبختي را  براي مردم عزيز ايران اسلامي از خداوند متعال خواستارم.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامي سال گذشته را به نام "اقتصاد مقاومتي ؛ "اقدام و عمل " نامگذاري فرموده اند و از اين روي تيم مديريت شهري با همدلي و همگرايي" اعضاي محترم شوراي "اسلامي شهر ساري با  بهره گيري از ظرفيتهاي مادي و معنوي شهري خاصه سرمايه هاي انساني ،توانست مسير توسعه متوازن ساري را بر "محور گردشگري" مبتني بر رعايت الزامات "زيست محيطي" سازگار با ايده اقتصادي پايدار"، ريل گذاري  نمايد.

همشهريان عزيز :

همايندي و هم پيوندي پروژه هاي عمراني با شاخصه هاي فرهنگي براي ايجاد آرامش، رفاه ، آسايش و ايجاد شور و نشاط اجتماعي ، نشان از عزم و اراده همكارانم در تيم مديريت شهري براي خدمت رساني به شما دارد. به اين منظور  براي تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري براي ايجاد "اميد آفريني "در ميان "شهروندان ،"عملگرايي "مبتني بر "اقدام و عمل سرلوحه فعاليتهاي تيم مديريت شهري قرارگرفته است و اين رويه همواره با شيوه مديريت جهادي بر مبناي اخلاق اسلامي ادامه خواهد داشت.

شهروندان عزيز ساروي :

آغاز سال جديد را با ياد و خاطره امام شهدا و رهبر فرزانه انقلاب، خانواده هاي معزز  شهيدان هشت سال دفاع مقدس ، مدافعان حرم، ايثارگران و جانبازان كه با خلوص نيت براي دفاع از كيان ميهن جانفشاني نموده اندگرامي مي داريم.

در خاتمه ضمن تبريك مجدد آغاز سال نو به يكايك شهروندان ساروي، با استعانت از خداوند متعال و در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و با بهره گيري از رهنمودهاي مقام معظم رهبري در مسير خدمتگزاري در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اعلام مي دارم، با تعهدهمكارانم در تيم مديريت شهري تا تحقق توسعه همه جانبه شهر ساري دست از تلاش بر نداريم ، چرا   كه ساري آن زمان ساري خواهدشد كه حس تعلق خاطر به شهر ميان همه ما ، "ساري "باشد.

 

مهدي عبوري

شهردار ساري

 

1395/12/29 تاريخ :
163 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4.5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal