شرح خبر
شهردار ساري:
ثمره بهره برداري از پروژه هاي عمراني شهرداري /اميدآفريني براي شهروندان
ثمره بهره برداري از پروژه هاي عمراني شهرداري /اميدآفريني براي شهروندان

مراسم تجليل از بانوان شاغل در شهرداري ساري با حضور شهردار ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و معاونان و مديران شهرداري ساري برگزار گرديد


به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري مراسم تجليل از بانوان شاغل در شهرداري ساري كه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در هتل بادله برگزار گرديد مهدي عبوري شهردار ساري در سخناني ضمن تبريك اين روز فرخنده به بانوان و با بزرگداشت مقام زن و مادر بيان داشت: فعاليت هاي شهرداري ساري در همه حوزه ها تداوم خواهد داشت و ما بايد مفهوم عملگرايي كه مبتني بر اقدام و عمل فرموده مقام معظم رهبري مي باشد را همواره سرلوحه كارهاي خود قرار دهيم. مجموعه شهرداري ساري به وظايفي كه بر عهده دارد عمل مي نمايد و بايد انتظارات شهروندان را جامه عمل بپوشاند.

 

عبوري افزود: شهرداري در اقدامات خود در حوزه هاي عمراني و فرهنگي با مشكلاتي روبرو بوده ولي اين مشكلات خللي در اجرايي نمودن اين اقدامات وارد نكرده است.

 

اين مسئول ادامه داد: اصل كار شهرداري محقق نمودن مطالبات شهروندان است و در اين زمينه همكاري همشهريان با مجموعه شهرداري مطلوب بوده است. حضور هميشگي مردم در صحنه

نقشه هاي دشمن را بر باد خواهد داد.

 

عبوري با اشاره به اينكه نيمي از جمعيت ساري را بانوان تشكيل مي دهند بيان كرد: تيم مديريت شهري با مصوبه و پشتيباني شوراي اسلامي شهر نسبت به احداث بوستان بانوان اقدام نموده و در اين مجموعه نيازمنديهاي اصلي بانوان در نظر گرفته شده است.

 

عضو شوراي شهرداريها و دهياريهاي كشور افزود: تلاش شبانه روزي تيم مديريت شهري در راستاي توسعه متوازن شهراست و بهره برداري از پروژه هاي عمراني اميدآفريني را براي شهروندان ايجاد خواهد كرد.

 

عبوري با اشاره به توانمندي بالاي بانوان گفت: بانوان مي توانند با تشكيل تشكل هاي نظام مند و منسجم مسئوليتهاي متعددي را بر عهده بگيرند و بهتر از قبل نقش آفريني كنند.

 

شهردار ساري ادامه داد: تيم مديريت شهري براي بانوان شاغل در شهرداري و سازمانهاي تابعه برنامه ريزي هايي را در نظر گرفته است كه در سال آينده به مرحله اجرا در خواهد آمد تا از ظرفيت آنان در كارهاي مديريتي نيز استفاده گردد.

 

وي خاطرنشان كرد: تيم مديريت شهري همواره به امري جز اميدآفريني و خدمت رساني به شهروندان نمي انديشد.

 

در ادامه اين مراسم سردار شمشيربند رييس شوراي اسلامي شهر ساري نيز در سخناني با گراميداشت مقام زن و روز مادر گفت: شهردار ساري همواره پيگير و پشتيبان مصوبات شوراي اسلامي شهر در زمينه حمايت از كاركنان مجموعه شهرداري بوده است.

 

در اين مراسم مادر شهيد مدافع حرم محمود رادمهر نيز در سخناني با ذكر احاديث در وصف حضرت فاطمه زهرا(س) ونيز ذكر خاطره از شهيد رادمهر ياد و خاطره شهيدان و امام شهدا را گرامي داشت و به بيان نقش بانوان در جامعه اشاره نمود.

 

راحله حاجيان مشاور شهردار ساري در امور بانوان در سخناني با اشاره به ميلاد حضرت صديقه طاهره و نگاه ويژه عبوري شهردار ساري به حوزه بانوان گفت: امور بانوان و خانواده شهرداري در سالهاي اخير پيشنهادات متعددي را در زمينه بانوان  به شهردار ساري ارائه نموده و وي همواره حامي و پشتيبان اين اقدامات بوده است.

 

حاجيان خاطرنشان كرد: شهردار ساري با اقدامات خود آرزوهاي ديرينه شهروندان مركز استان را جامه عمل پوشانده و همشهريان نيز قدردان وي هستند.

شايان گفتن است در اين مراسم اعضاي شوراي اسلامي شهر با اهدا لوح تقدير از اقدامات مهدي عبوري شهردار ساري قدرداني كردند.