شرح خبر
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري متن پيام بدين شرح است به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري متن پيام بدين شرح است
يوم الله 18دي در ساري يادآور بيداري، بصيرت و جانفشاني مردم و روحانيت مركز استان مازندران است و همواره چون نگيني درخشان بر تارك اين شهر انقلابي مي درخشد.

بسم رب الشهدا و الصديقين

يوم الله 18دي در ساري يادآور بيداري، بصيرت و جانفشاني مردم و روحانيت مركز استان مازندران است و همواره چون نگيني درخشان بر تارك اين شهر انقلابي مي درخشد.

امروز مصادف است با سي‌و‌هشتمين سالگرد اين قيام خونين، كه در لبيك به دعوت امام راحل و با زعامت روحانيوني همچون شهيد عبدالوهاب قاسمي و شيخ عبدالحميد عبدالاحد رقم خورد و براي هميشه طومار رژيم طاغوتي را در ساري درهم‌پيچيد.

 اين روز كه ادامه قيام خونين و ماندگار 29 آبان ساري بود اوج ولايتمداري و شجاعت مردمي را به نمايش گذاشت كه در تمام سال‌هاي بعد از انقلاب شكوهنمد اسلامي ومخصوصا در 8سال دفاع مقدس همواره ارادت و پايبندي خود را به آرمان‌هاي انقلاب، امام راحل و مقام‌معظم رهبري نشان داده و در صف نخست آزادي‌خواهي و عدالت ‌طلبي بوده اند. ساري با تقديم 8 شهيد گلگون‌كفن در دوران مبارزات انقلابي و ثبت روزهاي درخشاني همچون 18ديماه 1357 نقشي بي‌بديل در پيروزي انقلاب اسلامي داشته و امروز نيز همچون گذشته با تقديم شهداي مدافع حرم پيشتاز دفاع از ارزش‌ها و همراهي با ولي‌فقيه است. بنده به عنوان عضو كوچكي از خانواده شهدا و خادم مردم ساري سالروز اين واقعه عظيم را گرامي مي‌دارم و دربرابر خانواده شهدا به ويژه شهيدان آن واقعه «توفيقي» و«عابدين‌پور» و همه مردم شريف ساري سر تعظيم فرود مي‌آورم .

مهدي عبوري ـ شهردار ساري

1395/10/18 تاريخ :
227 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal