شرح خبر
خانه تكواندو ساري به نام شهيد مدافع حرم اسدي نامگذاري شود خانه تكواندو ساري به نام شهيد مدافع حرم اسدي نامگذاري شود
شهردار ساري با اشاره به اينكه شهيد اسدي از مدافعان حرم تكواندوكار اين شهر است، گفت: به منظور تكريم از خانواده شهداي مدافع حرم، خانه تكواندو ساري به نام شهيد مدافع حرم سيد جواد اسدي امرئي نامگذاري شود.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ,مهدي عبوري پيش از ظهر امروز در مراسم افتتاح خانه تكواندو ساري اظهار داشت: خوشحال هستم كه در جمع ورزشكاران و ورزش دوستان مركز استان حضور دارم و به مدال آوري ورزشكاران خود افتخار مي‌كنم.

وي افزود: اكنون مديريت شهري ساري در كنار فعاليت‌هاي عمراني در ساري، فعاليت‌هاي فرهنگي و اجتماعي فراواني را در دست اقدام داشته و دارد.

شهردار مركز استان با اشاره به اينكه فضاي خانه تكواندو ساري بنا به درخواست هيئت تكواندو ساري و استان و حمايت اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري اجرايي شده است، تصريح كرد: اميدواريم با احداث اين فضا بتوانيم در قهرمان‌پروري و استعداديابي در رشته‌هاي رزمي گام برداريم.

عبوري با بيان اينكه شهيد اسدي از شهداي مدافع حرم رزمي‌كار اين شهرستان بوده است، افزود: از اعضاي هيئت تكواندو ساري و استان درخواست داريم تا اين فضاي ورزشي را به نام شهيد اسدي امرئي نامگذاري شود.

وي با گرامي‌داشت 17 دي سالروز درگذشت جهان پهلوان تختي گفت: مردم ساري به واسطه اينكه جهان پهلوان تختي، داماد ساروي‌ها بوده به خود مي‌بالد و ورزشكاران بايد الگوي خود را جهان پهلوان تختي بدانند.

شهردار ساري با نثار فاتحه تقديم شادروان تختي و همسر وي مرحومه توكلي، افزود: اميدواريم روحيه پهلواني در ورزشكاران ساروي تقويت شود.

عبوري با بيان اينكه ساري و مازندران افتخار ورزش ايران شدند و مدال‌آوران بزرگي در اين شهر و استان شناسايي شدند، تصريح كرد: ورزش مازندران با درايت مديركل دستگاه ورزش و جوانان استان به جايگاه واقعي خود رسيده است.

شهردار ساري با بيان اينكه شورا و شهرداري ساري همواره حامي ورزش در رشته‌هاي انفرادي و گروهي بودند، افزود: شهرداري ساري اكنون در رشته‌هاي ورزشي فوتبال، فوتسال، تكواندو، كشتي و واليبال حمايت‌هايي از تيم‌هاي ورزشي داشته كه در سطح ليگ برتري فعاليت دارند.

وي با اشاره به اينكه شهرداري ساري آمادگي ميزباني از مسابقات بين‌المللي تكواندو جام فجر است، گفت: توسعه و رشد ساري بر مبناي توسعه گردشگري بنا شده و مردم ساري ميزبان خوبي براي توريسم ورزشي با برگزاري اين رويداد بين‌المللي در رشته تكواندو خواهيم بود

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1395/10/17 تاريخ :
265 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal