شرح خبر
برگزاري دومين جلسه شوراي اقامه نماز شهرداري ساري برگزاري دومين جلسه شوراي اقامه نماز شهرداري ساري
با نظر به جايگاه و اهميت نقش نماز در جامعه و در راستاي اجراي هر چه باشكوه تر اين فريضه الهي دومين جلسه شوراي اقامه نماز شهرداري ساري پيرامون نماز و فضاي مجازي در دفتر پايگاه مقاومت به رياست دبير شورا اقامه نماز و با حضور اعضاي شورا برگزار گرديد.

عبدالعلي اسماعيلي دبير شوراي اقامه نماز ضمن عرض خوش آمد گويي وتبريك ايام فرخنده دهه كرامت و ميلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و همچنين ميلاد خجسته هشتمين امام همام حضرت امام رضا (ع) عنوان نمود قدمهاي كه در راستاي بر پايي اقامه نماز برداشته مي شود انشاالله ذخيره قبر و قيامت ما قرار گيرد .

 

ايشان همچنين ضمن معرفي اعضاي جديد و اعلان اعضاي شوراي اقامه نماز شهرداري مناطق به تشريح شيوه نامه و تفاهم نامه ارسالي از سوي ستاد اقامه نماز استان پرداخت ، سپس جملاتي از پيام هاي مقام معظم رهبري در خصوص تكاليف و وظايف دستگاه هاي اجرايي كه در 24 اجلاس گذشته عنوان شده اشاره نمود و به منظور بهره گيري از همه ظرفيت ها و امكانات موجود در جهت ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز وتاكيد معظم له بر مسوليت همگاني در قبال اقامه نماز وهمچنين اجرايي نمودن مفاد آئين نامه ترويج فرهنگ نماز و مناسب سازي برنامه ها به سه موضوع :  مديريتي تمهيدي ، آموزشي ، پرورشي و  فرهنگي و تبليغي پرداخت و در اجرايي شدن سه موضوع به برنامه هاي شاخص هر بند اشاره كرد.

 

در ادامه در خصوص مصوبه شوراي اقامه نماز استان در حسن اجراي اجلاسيه استاني با موضوع نماز و فضاي مجازي نيز مواردي را متذكر شدند و در مورد اطلاع رساني و حضور همكاران در تهيه و توليد كليپ ، نرم افزار موبايلي ، گروه ها و كانال هاي مجازي و فايل هاي صوتي عكس و بازي و سرگرمي با موضوع نماز و ارائه به ستاد اقامه نماز تاكيد نمودند.

 

آقاي خواجه وندي عضو جديد شورا علاوه بر نقد برنامه هاي نمازي گفت آسيب شناسي شود تا موانع موجود بر طرف و انشا الله با حضور حداكثري اقامه نماز در دستگاه و سازمانهاي تابعه برپا گردد. ايشان همچنين اختصاص رديف بوجه اعتباري جهت تحقق امر نماز را خواستار شده اند.

 

اقاي موسوي ديگر عضو شورا در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي هم گفته اند كه بيش از 95 درصد از پرسنل شهرداري و سازمان هاي تابعه آموزش 28 ساعته را گذرانده و خوشبختانه حسب دستور جناب آقاي دكتر عبوري شهردار و رئيس شوراي اقامه نماز در خصوص آموزش در راستاي فرهنگ نوراني نماز هيچ مانعي وجود ندارد.

 

جناب آقاي اسماعيلي خاطر نشان كردند كه در سال هاي 1390 تا سال 1394 طي بررسي هاي كه از سوي ستاد اقامه نماز استان بعمل آمده شهرداري ساري يكي از مراكز برتر در امر فريضه اقامه نماز بوده است و اميد ميرود كه سال 95 و 96 هم به عنوان دستگاه برتر شناخته شود.

 

در ادامه هر يك از اعضاي حاظر در جلسه نقطه نظرات خود را بيان داشته و تاكيد بر ايجاد هماهنگي و همدلي در جهت اجرايي نمودن منويات مقام معظم رهبري در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ نوراني اقامه نماز و به منظور ارتقاي دانش و بينش كاركنان و خانواده آنان را داشتند.

 
 
 
1396/05/09 تاریخ :
48 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal