کنترل و ساماندهی زباله گردها، کمک به بهداشت و منظر شهری

کد خبر : 836927 دی 1397اخبار 0
کنترل و ساماندهی زباله گردها و عوامل غیر مجاز فعال در جمع آوری زباله ها در جلسه مشترک اداره خدمات شهری شهرداری ساری با سازمان مدیریت پسماند مورد بررسی قرار گرفت.
کنترل و ساماندهی زباله گردها، کمک به بهداشت و منظر شهری

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ در نشستی با حضور معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند، معاون فنی سازمان، مسئولین خدمات شهری شهرداری و مناطق و نمایندگان حقوقی شهرداری به میزبانی سازمان مدیریت پسماند بر اهمیت کنترل  و ساماندهی عوامل غیر مجاز فعال در بحث جمع آوری زباله  تأکید شد.

سید فریدون موسوی، معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند با توجه به مشکلات ناشی از فعالیت عوامل غیر مجاز در سطح شهر اظهار کرد: تشکیل این جلسه به لحاظ اهمیت موضوع ضروری بوده و تصمیمات مصوب در این نشست نقش بسزایی در این رابطه خواهد داشت.

موسوی گفت: فعالیت غیر مجاز این عوامل به نوعی تجاوز به حریم شهری و شهرداری بوده و استفاده آن ها از مخازن  سطح شهر علاوه بر خسارت به اموال شهری، محیط آلوده ای را ایجاد کرده است.

وی با تأکید بر زیبایی منظر شهری بیان کرد: جمع آوری زباله به صورت غیر اصولی همراه با وسایل نقلیه غیر متعارف علاوه بر ایجاد هرج و مرج شهری، چهره ای نازیبا به شهر می بخشد.

معاون اجرایی سازمان ادامه داد: در این راستا همکاری و مشارکت کلیه بخش ها بویژه خدمات شهری شهرداری و مناطق و بخش حقوقی ضروری می باشد.

این مقام مسئول اذعان داشت: در بحث کنترل عوامل غیر مجاز نقش نیروی انتظامی و هماهنگی با مقامات قضایی الزامی و بسیار مؤثر خواهد بود.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید