کنترل عوامل غیرمجاز فعال در زمینه جمع آوری پسماند

کد خبر : 811026 آذر 1397اخبار 0
سازمان مدیریت پسماند به منظور جلوگیری از ایجاد آلودگی شهری و مدیریت صحیح پسماندهای تولیدی غیر مجاز جمع آوری پسماند را کنترل می کند.
کنترل عوامل غیرمجاز فعال در زمینه جمع آوری پسماند

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، اداره فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند با در نظر گرفتن امنیت اجتماعی و شهری ، عوامل غیر مجاز فعال در زمینه جمع آوری پسماند و چرخ دستی های حامل پسماند را کنترل می کند.

آرش احسانی رئیس اداره فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند، با اشاره به اینکه وجود این عوامل با چرخ دستی های حامل پسماند در سطح شهر موجب ایجاد فضای ناامن می شود گفت :زشتی منظر فضای شهری و آلودگی محیط زندگی شهرنشینی از دیگر تبعات فعالیت غیرمجاز این عوامل می باشد.

احسانی ادامه داد : سازمان مدیریت پسماند لازم میداند به منظور جلوگیری از ایجاد مسائل ناشی به کنترل و مدیریت عوامل غیرمجاز فعال در زمینه جمع آوری پسماند بپردازد.

وی با تاکید بر بر این که قریب به اکثریت این افراد دارای وسایل نقلیه نامتعارف می باشند افزود: تردد این نوع وسایل حمل بار سبب ایجاد منظر شهری نازیبا و همچنین ترافیک در معابر اصلی و فرعی شهر می شود.

رئیس اداره فنی و اجرایی اظهار داشت: مواد بازیافتی که توسط این افراد خریداری و یا به صورت غیر بهداشتی جمع آوری شده اند به مراکز بازیافت تحویل داده می شوند.

این مقام مسئول در پایان این نکته را یادآور شد که؛ فعالیت عوامل غیر مجاز و تفکیک مواد بازیافتی از زباله های سطح شهر، موجب پراکندگی زباله ها در خیابان ها، کوچه ها، جوی های آب و در مجموع معابر اصلی شهر شده که این موضوع باعث تحمیل زحمات فراوان به پاکبانان فعال در این حوزه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید