سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری تاکید کرد:

با مشارکت شهروندان در اجرای طرح تپش ، حوزه مدیریت پسماند توسعه خواهد یافت

کد خبر : 78986 آذر 1397اخبار 0
عباس رجبی حمایت و مشارکت شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبداء را مطلوب عنوان کرد و گفت: آموزش و فرهنگ سازی اجرای این طرح در سطوح مختلف به صورت مستمر در حال اجراست
با مشارکت شهروندان در اجرای طرح تپش ، حوزه مدیریت پسماند توسعه خواهد یافت

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مراسم تجلیل از فعالان طرح تپش (تفکیک زباله از مبداء) با حضور سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری مرکز استان و مسئولان مربوطه برگزار شد.

 

در این مراسم عباس رجبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری، با قدردانی از مشارکت و حمایت شهروندان در اجرای طرح تفکیک پسماند(تپش) اظهار کرد : تفکیک زباله از مبداء از دغدغه های اساسی این سازمان بوده و اجرای طرح های مختلف در این زمینه با آموزش و فرهنگ سازی شهروندی تسریع خواهد شد.

 

 

وی حفظ محیط زیست و سلامت شهروندی را از دیگر مزایای اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: آموزش و فرهنگ سازی در سطوح مختلف مانند مدارس ، ادارات ، بیمارستان ها ، مغازه ها و .... در دستور کار سازمان مدیریت پسماند شهرداری قرار گرفته و به صورت مستمر در حال اجراست .

 

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در پایان مشارکت شهروندان در اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء را مطلوب دانست و تصریح کرد: با حمایت همشهریان از طرح تپش ، شاهد توسعه ساری در زمینه مدیریت پسماند ها خواهیم بود.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم از فعالان طرح تفکیک زباله از مبداء (تپش ) با اهدا لوح تقدیر شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید