به روایت تصویر:

به میزبانی شهرداری منطقه دو صورت پذیرفت

کد خبر : 78571 آذر 1397اخبار 0
جلسه هم اندیشی شهرداران مناطق سه گانه و مدیر عامل آبفای شهری ساری
به میزبانی شهرداری منطقه دو صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو؛ روز پنج شنبه مورخ یکم آذر ماه 97، جلسه هم اندیشی شهرداران و معاونین مناطق سه گانه با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران آبفای شهری ساری به میزبانی شهرداری منطقه دو در دفتر شهردار این منطقه برگزار شد.

 

در ابتدا قبادی شهردار منطقه دو ضمن خیر مقدم به حضار  بیان داشت: این دیدارجهت تعامل و همکاری میان شرکت آبفای شهری ساری و شهرداری های مناطق سه گانه ساری صورت پذیرفته است.

 

وی با بیان موضوع ترمیم اصلاح شبکه و نحوه آبرسانی به شهروندان خواستار بررسی، تبادل نظر و ارائه راهکارهای موثر در این راستا شد. همچنین مشارکت هرچه بیشتر را در جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان موثر دانست.

 

در ادامه احمدی شهردار منطقه یک اظهار داشت: تعامل آبفا با شهرداری ساری بسیار نزدیک است. همین امر سبب پیشبرد اهداف در راستای خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان می گردد. وی همچنین در خصوص رعایت و نظارت بر حفاری ، ترمیم آسفالت و زیرساخت ها تاکید نمود.

 

سپس کرمی شهردار منطقه سه ضمن تاکید براستفاده مصالح مرغوب بر لزوم تسریع در رفع نواقص موجود توسط پیمانکاران جدید اشاره نمود.

 

در پایان برارزاده مدیرعامل شرکت آبفای شهری ساری ضمن اشاره به حسن نیت شهرداری نسبت به آبفا افزود: نقاط بحرانی شهرساری شناسایی گردیده و طبق قرارداد با پیمانکاران جدید ترمیم خیابان ها و معابر حفاری شده با بکارگیری مصالح مرغوب اجرا خواهد شد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید