پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت هفته وحدت

کد خبر : 782628 آبان 1397اخبار 0
وَ اعتَصموا بِحبلِ الله جَمیعًا و لاتَفَرّقُوا
پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت هفته وحدت

محمد حسین قبادی شهردار منطقه دو، طی پیامی آغاز هفته وحدت ، ولادت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت:

 

بسمه تعالی

 

یکی از زیباترین و والاترین واژه ها وحدت و برادری است . وحدتی که پیامبر رحمت در استمرار رسالت دیگر انبیاء برای جوامع بشری به ارمغان آورد. اتحاد از مهم ترین مسائلی است که مسلمانان از صدر اسلام تا کنون بر مبنای تعالیم اسلامی و دیانت توحیدی با آن مواجه بوده اند.  وجود اتحاد اسلامی بر توانایی و مقاومت جامعه برای مقابله با دشمنان خارجی می افزاید و فراهم کننده قدرتی حقیقیست و در عصر حاضر یکی از مسائل اساسی جهان اسلام همین اتحاد میان مسلمانان است.

 

 فاصله میان 12 ربیع الاول ، سالگرد ولادت پیامبر اکرم(ص)  به روایت اهل سنت  تا 17 ربیع الاول سالگرد ولادت ایشان به روایت شیعه از سوی امام خمینی(ره) به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است.

 

 هفته وحدت  نقطه عطفیست تا روحیه دوستی، مهربانی و همدلی را در جامعه تحکیم ببخشیم. اینجانب  ولادت پیامبر اکرم(ص) فخر عالم و آدم ،پیام آور رحمت و سعادت ، ولادت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به امت اسلامی به ویژه مردم شریف شهر ساری که با همدلی در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

محمدحسین قبادی

شهردار منطقه دو ساری

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید