سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه

همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

کد خبر : 780827 آبان 1397اخبار 0
فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردمداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

 

 

 

سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری

 

در پی تماس تلفنی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی مبنی بر سقوط کارگر به عمق چاه 11 متری ، بلافاصله ماموران نجات ایستگاه 5  این سازمان ،  همراه با یک دستگاه خودروي امداد و نجات به محل حادثه  واقع در کمربندی جنوبی ، جنب کارواش طبرستان، کوچه امام حسین(ع) اعزام شده و با رعايت تمامي موارد ايمني و بكارگيري تجهيزات امداد چاه ، اين کارگر را  نجات دادند.

 

 

سازمان بهشت رضا (ع) شهرداری ساری

 

سازمان بهشت رضا (ع) ، بهسازی غسالخانه آرامستان ، سرویس بهداشتی و  محوطه اطراف آن را در دستور کار قرار داده و عملیاتی کرده است.

 

 

 

سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری

 

حمیدرضا فضل الله نژاد سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر ،  با اشاره فعالیت های فرهنگی مذهبی این سازمان گفت: 7دستگاه اتوبوس و 9 دستگاه مینی بوس جهت جابجایی رایگان  نماز گزاران نماز جمعه در نقاط مختلف شهر از سوی این سازمان اختصاص داده شده است.

 

 

سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری ساری

 

در راستای روان سازی ترافیک و ایمن سازی معابر ، سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری ساری ، احداث دوربرگردان در انتهای بلوار کشاورز را در دستور کار قرار داده است.

 

 

سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری

 

سازمان مدیریت پسماند در راستای اجرای طرح تپش (تفکیک پسماند شهر ) ، در مراسم  افتتاح اولین کانون سلامت  در سرای تداوم محله قدس که با محوریت بررسی موضوعات سلامت شهروندان و با حضور ایازی معاون وزیر بهداشت و مهدی عبوری شهردار ساری برگزار شد ، مشارکت کرد.

 

 

 

سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری

 

با نزدیک شدن به فصل درختکاری با همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری، طرح "هر خانه یک درخت" برای سومین سال متوالی برگزار می شود.

 

شیوه ثبت نام و شرکت شهروندان در این طرح همانند گذشته از طریق تکمیل فرم به صورت حضوری و یا به صورت تماس با شماره 33606006 الی 8 می باشد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید