مدیران منابع طبیعی کشور و رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تاکید کردند:

تعامل و همکاری در راستای حفظ و احیای پارک جنگلی شهید زارع

کد خبر : 780126 آبان 1397اخبار 0
در نشستی که با حضور مسئولان منابع طبیعی کشور و رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری ساری برگزار گردید ، ظرفیت گردشگری پارک جنگلی شهید زارع مورد توجه قرار گرفته و بر لزوم تعامل ، همکاری و اتخاذ تدابیر جهت حفظ و احیای این پارک جنگلی تاکید شد.
 تعامل و همکاری در راستای حفظ و احیای پارک جنگلی شهید زارع

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ،  نشست هم اندیشی جهت حفظ و احیای پارک جنگلی شهید زارع با حضور افراسیابی مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی کشور، مدیر کل دفتر جنگلکاری، پارکها و ذخیره گاههای جنگلی کشور، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-ساری، مدیر کل دفتر جنگلداری چالوس و زارع  رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری ، در پارک جنگلی شهید زارع ساری برگزارشد.

 

در این نشست  مسئولان مربوطه ، ضمن بازدید از پارک جنگلی شهید زارع  ،  اهمیت احیای  این پارک جنگلی را مورد توجه  قرار داده   و بر تعامل و همکاری دستگاههای ذیربط مبنی بر برنامه ریزی های جدید بر اساس رعایت  اصول فنی - ایمنی  و در راستای حفظ گونه های گیاهی موجود و بهسازی این پارک جنگلی تاکید کردند.

 

 

در پایان این نشست ،  زارع رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری ، آمادگی این سازمان  را جهت تعامل، همکاری و اجرای تصیمات اتخاذ شده در راستای حفظ و احیای پارک جنگلی شهید زارع اعلام کرد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید