شهردار منطقه 2 ساری :

کد خبر : 777122 آبان 1397اخبار 0
توسعه پروژه های عمرانی ؛ برنامه راهبردی در نواحی الحاقی منطقه دو
شهردار منطقه 2 ساری :

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ؛ محمدحسین قبادی شهردار منطقه دو ضمن اشاره به توسعه متوازن شهری در مناطق الحاقی بیان داشت : توسعه پروژه های عمرانی و خدماتی برنامه اصلی و راهبردی در این نواحی است و مجموعه مدیریت شهری منطقه پس از الحاق این نواحی ، با اجرای طرح های فنی، عمرانی  و خدماتی گام موثری در رشد متوازن این نواحی برداشته است.

 

وی از اجرای عملیات نقشه برداری و تهیه پروفیل طولی ، همسان سازی پیاده روها  و  نیز عملیات راهسازی ، تسطیح و رگلاژ و اصلاح شیب معابر و خیابان های ناحیه به منظور مناسب سازی محیط شهری جهت عبور ومرور ایمن شهروندان خبر داد.

 

شهردار منطقه دو عنوان کرد : عملیات ممیزی املاک و اراضی مستحدثات مناطق الحاقی نیز در حال اجرا می باشد زیرا مديريت شهری برای برنامه ريزی و تصميم گيری در حوزه مسايل شهری نيازمند اطلاعات دقيق و به هنگام از شهر می باشد و شهرداری ها به عنوان متوليان اصلی شهر در زمينه نوسازی و بهسازی نقش کليدی در ايجاد بانک اطلاعات  شهر دارند .قبادی هدف از این اقدام را توزیع عادلانه امکانات ، فضای شهری و ارائه خدمات شهری مطلوب تر در نواحی الحاقی دانست.

 

قبادی ضمن تاکید بر ایمن‌سازی معابر ، سهولت درعبور و مرور و نیز روان‌سازی ترافیک شهری بیان داشت : با همکاری سازمان عمران و منطقه پروژه آسفالت ابتدای جاده جویبار حاشیه مجتمع ورزشی داراب صورت پذیرفت.

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید