شهردار منطقه1 ساری:

فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی زیربنای اصلی توسعه است

کد خبر : 776023 آبان 1397اخبار 0
مصطفی احمدی فولادی شهردار منطقه یک ساری: مقوله فرهنگ امری زیربنایی است و اگر در اقدامات مختلف عمرانی، اجتماعی، ورزشی و ... به مسئله فرهنگ توجه نشود، نتیجه مطلوب بدست نمی‌آید
فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی زیربنای اصلی توسعه است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، جلسه کارگروه فرهنگی منطقه با حضور شهردار منطقه یک، معاونان و اعضای کارگروه تشکیل شد .

 

در این جلسه که با موضوع بررسی عملکرد حوزه فرهنگی شهرداری منطقه یک ساری برگزار شد، مصطفی احمدی فولادی ، شهردار منطقه، گفت: امروزه شاهد تغییر نوع نگاه و مطالبات شهروندان در بخش‌های فرهنگی هستیم و دلیل آن، تأثیرگذاری پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی و بروز کارکردهای جدید در این حوزه است .

 

احمدی فولادی هدف از تشکیل این جلسه را بررسی مسائل فرهنگی و اجتماعی و بحث و تبادل نظر در این خصوص بیان نمود و افزود: کارشناسان و متولیان فرهنگی و اجتماعی به عنوان یکی از متولیان اصلی فرهنگ سازی در جامعه محسوب می شوند که لازم است با ارتقای فرهنگ عمومی جامعه و شناسایی معضلات در جهت رفع موانع و مشکلات موجود قدم بردارند.

 

 

شهردار منطقه یک ساری، مقوله فرهنگ را امری زیربنایی دانست و گفت: اگر در اقدامات مختلف عمرانی، اجتماعی، ورزشی و هر فرآیند دیگری به مسئله فرهنگ توجه نشود، نتیجه مطلوب بدست نمی‌آید .

 

وی افزود: برنامه ریزی در جهت اشاعه حقوق شهروندی و ترغیب جامعه به رعایت مفاد حقوق شهروندی، ایجاد بسترهای لازم در جهت گسترش مشارکت های اجتماعی، توجه به امر ورزش، توجه به کانون های فرهنگی مساجد منطقه، توجه به قشر ضعیف ساکن در منطقه و ... از برنامه های آینده این کارگروه است .

 

در پایان جلسه، هر یک از معاونان و اعضای کارگروه فرهنگی نظرات خود را مطرح کرده و به بحث و گفتگو پرداختند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید