برای سومین سال متوالی

طرح "هر خانه یک درخت" در شهر ساری اجرا می شود

کد خبر : 774221 آبان 1397اخبار 0
با نزدیک شدن به فصل درختکاری با همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری، طرح "هر خانه یک درخت" برای سومین سال متوالی برگزار می شود
طرح "هر خانه یک درخت" در شهر ساری اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، با نزدیک شدن به فصل درختکاری برای سومین سال متوالی، طرح "هر خانه یک درخت" در سطح شهر ساری اجرا می شود.

 

شیوه ثبت نام و شرکت شهروندان در این طرح همانند گذشته از طریق تکمیل فرم به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی است. (تلفن تماس: 33606006 الی 8)

 

پس از اتمام زمان ثبت نام، کارشناسان سازمان با منطقه‌بندی و اولویت بندی بر اساس زمان ثبت نام، به منازل شهروندان اعزام می‌شوند و نسبت به غرس درختان‌ متناسب با شرایط محیطی منازل اقدام می‌کنند.

 

شایان ذکر است، علاوه بر اجرای این طرح در اماکن مسکونی، کلیه فضاهای مستعد شهری اعم از ادارات دولتی، خصوصی، فضاهای عمومی، مدارس، مساجد و تکایا نیز مشمول طرح مذکور می گردد و همچنین کلیه خدمات اعم از تهیه نهال و هرگونه نهاده های کشاورزی و کاشت آن‌ها به عهده این سازمان است.

 

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری، همه ساله همزمان با شروع فصل درختکاری با استفاده از ابزار اطلاع‌ رسانی، شهروندان را در جریان اجرای طرح "هر خانه یک درخت" قرار داده که بازخورد مطلوب و مثبت آن، استقبال شهروندان از طرح و تقاضای کاشت درخت در حیاط منازل بوده است.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید